0
clear
  • 300*300*2MM PCB MK2A Heatbed со Кабел и Отпор MK2A Црна Грејач Кревет+300*300мм Црвено Стап 3D0334+3D0298
  • -20%
  • -20%
300*300*2MM PCB MK2A Heatbed со Кабел и Отпор MK2A Црна Грејач Кревет+300*300мм Црвено Стап 3D0334+3D0298

300*300*2MM PCB MK2A Heatbed со Кабел и Отпор MK2A Црна Грејач Кревет+300*300мм Црвено Стап 3D0334+3D0298

DEN 1848.00

Количината на стоката
Тековен

Објектот спецификите на Производот : MK2 A Heatbed+300мм Налепница за Производот Код : 3 D0334+3 D0298 : Опис на Производот
MK2 A Heatbed+300мм Налепница
Опис :
Производ : MK2 A Heatbed+300мм Налепница
Информации за производот Код : 3 D0273+LS030
Пакување Листа : 1 Piece * MK2 A Heatbed+300мм Налепница ( Исто како на сликата )
Answer : ___________________________ Note :
Сакате да знаете повеќе, pls ве молиме контактирајте со нас како што вам ви одговара!
Слика :
Имаме две години работно искуство во 3 D Печатач Делови како што следува :
1. E3 D V5&V6 Екструдер,
2. Разни видови на Млазници(Месинг Млазницата & Нерѓосувачки Челик Млазницата),
3. Малина Пи, Портокал Пи Одбор и релевантните Делови,
4. Разни видови на Одборот, како Рампи 1.4, Конвертор, Нано 3.0, Arduin, Mega2560, Node Mcu и така натаму,
5. E3 D Печатач Екструдер, како и Опрема, Макара, Жаришта, SBR25 UU, Појас, Доведе завртка со бакар орев и така натаму,
6. Модел додатоци
Ако сакате да знаете повеќе производи, ние може да ви испрати производ листа за вашиот референца.
Pls ве молиме контактирајте со претседателката Јоана, контактирајте начин како belows :
Добредојдовте на нашата продавница Следниот пат! Пакување Детали Единица Тип : set Пакет Тежина : 0.700 kg (1.54 lb.) Пакет Големина : 10cm x 10cm x 10cm (3.94 во x 3.94 во x 3.94 во)

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Heatbed
Бренд Име:
BIQU
Број На Модел На:
MK2A
Производот:
MK2A Heatbed+300мм Налепница
Кодот На Производот:
3D0334+3D0298

Слични производи

Ако пакетот е задоцнување, pls контакт со мене, јас не ќе се прошири испорака ден, Не pls не се отвори спорот

Funssor 5pcs RJMP0108 Р Цврсти Пластични Лого,LM8 UU Цврст Полимер Имајќи 8 mm ID За DIY Rep Rap, Prusa, Mende 3 D печатач RJ4 JP0108 Соли

Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.14Должина (1meter)= 1000 / (и

5 месеци обично.ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ инаку, купувачот треб

Бесплатен превозот LM10 UU Линеарна Черупка 10мм CNC Линеарни Лагери 4pcs / многу

ви благодариме инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот.Без од неа , објектот не е пр

4pcs / многу Бесплатен превозот LM25 UU Линеарна Черупка 25мм CNC Линеарни Лагери

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТ

ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбе

1 Метар Топол Кревет Посебни Заварување Жица Црвено И Црно За 3 D Печатач ДодатоциФункција : Инсталации д

Ако не сте задоволни со вашето купување,за било која причина,ги споделите со нас Некоја земја може да го

Бесплатен превозот LMF12 LUU долго тип 12mm страната линеарна имајќи CNC Линеарна Буш

3)плаќањето купувачот пренесува exincluding на данок, ако купувачот одбие да ја плати ако тоа се случи и одби

ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбе

Бесплатен превозот SBR40 UU 40mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер SBR40

Ова е ultimaker 2 топла крајот isolator Тоа е врска помеѓу PTFE спојка и млазницата + греалка блок Тоа е, исто така, в

Негативни повратни информации не реши ништо Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќ

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТ

4pcs / многу Бесплатен превозот LMK12 LUU долго тип 12mm страната линеарна имајќи CNC Линеарна Буш

2) Кина пост цена 11 3)плаќањето купувачот пренесува exincluding на данок, ако купувачот одбие да ја плати ако т

инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот 3)плаќањето купувачот пренесува exincluding на

2 парчиња / многу Бесплатен превозот SC16 UU SCS16 UU 16mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

4pcs / многу Бесплатен превозот SC12 LUU SCS12 LUU 12mm долго тип Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИС

инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕ

2 парчиња / многу Бесплатен превозот LMH6 UU 6mm страната линеарна имајќи CNC Линеарна Буш LMH6

Please wait...