0
clear
  • Гравирање машина четвртата оска На вратило ротирачки вратило CNC поделба на главата шупливи вратило ER32 чак 1set
  • -20%
  • -20%
Гравирање машина четвртата оска На вратило ротирачки вратило CNC поделба на главата шупливи вратило ER32 чак 1set

Гравирање машина четвртата оска На вратило ротирачки вратило CNC поделба на главата шупливи вратило ER32 чак

DEN 7824.00

Количината на стоката
Тековен

Негативни повратни информации не реши ништо. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Па се чувствуваат слободни да контакт. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.3/чекор
Брзина на намалување на односот : 6 : 1
57 stepper мотор : 2 фаза
Големина : 180mmx168mmx115mm
Пакет содржина : 1pcs
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Детални карактеристики

Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Моторни
Број На Модел На:
На оска

Слични производи

ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбе

Бесплатен превозот LMH20 LUU 20mm долго тип на страната линеарна имајќи CNC Линеарна Буш

Бесплатен превозот LM10 UU Линеарна Черупка 10мм CNC Линеарни Лагери 4pcs / многу

Бесплатен превозот SC16 VUU SC16 V SCV16 UU SCV16 16mm линеарна имајќи го блокира DIY линеарна слајд имајќи единици CNC ру

Ако не сте задоволни со вашето купување,за било која причина,ги споделите со нас Некоја земја може да го

2 парчиња / многу Бесплатен превозот LMH25 UU 25мм страната линеарна имајќи CNC Линеарна Буш LMH25

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТ

ви благодариме.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ни

4pcs / многу Бесплатен Превозот LM10 LUU долго тип 10мм линеарна топката имајќи CNC делови за 3 D печатач

ви благодариме инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот.Без од неа , објектот не е пр

Бесплатен превозот SBR40 UU 40mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер SBR40

Бесплатен превозот TBR16 UU 16mm Линеарна Топката Имајќи Поддршка Блок CNC Рутер

1 Метар Топол Кревет Посебни Заварување Жица Црвено И Црно За 3 D Печатач ДодатоциФункција : Инсталации д

8pcs / многу Бесплатен превозот LM3 UU Линеарна Черупка 3мм CNC Линеарни Лагери

4pcs / многу Бесплатен превозот LM20 UU Линеарна Черупка 20mm CNC Линеарни Лагери

НОВИ, 5pcs / многу Глувчето Страна Копче Еден Микро Граница Вклучите со три ЛЕВО свиткам нозете 1А / 125 VAC за 3

2 парчиња / многу Бесплатен превозот LMK10 UU 10мм страната линеарна имајќи CNC Страната Линеарна Буш

ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбе

20pcs / многу Бесплатен превозот LM8 UU Линеарна Черупка 8мм CNC Линеарни Лагери

Please wait...