0
clear
  • Црвено Памук Акрилик Монистра, Rhinestones Мажите Јакна Машки Пејач Бар, Ноќен Клуб Концерт Костим Луксузни Тенок Фаза Покаже Облека
  • -20%
  • -20%
Црвено Памук Акрилик Монистра, Rhinestones Мажите Јакна Машки Пејач Бар, Ноќен Клуб Концерт Костим Луксузни Тенок Фаза Покаже Облека

Црвено Памук Акрилик Монистра, Rhinestones Мажите Јакна Машки Пејач Бар, Ноќен Клуб Концерт Костим Луксузни

DEN 5232.00

Количината на стоката
Тековен

Здраво, ова е најновиот стил машки костими јакна, со висок квалитет и модата, ќе биде супер ѕвезда на сцената се покаже. Дојде и купи една за себе !! Овој објект се рачно изработени, ние ќе произведе вашата големина еднаш ја добиете вашата исплата ! Големина на информации Ова е вистински шоу :
Pls напишете одредување на вашата висина и тежина, ние ќе брод најдобри големина, така што може да се вклопат ви е добро. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме изберете поголеми отколку што обично големина. Сите големина детали се 1-3cm толеранција . За превозот, Ако сакате да го добијат за кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS 7-10 дена DHL 5-8 дена Ние брод надвор Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За боја на Сите наши производи се вистинска снимање, но се уште постои хроматска аберација е неизбежна. За пропусти Додека ние се проверуваат производите строго пред пратката, Подготвени да ве прифатат како копчиња не е силна, усогласување малку повеќе, фино тема и така натаму. Платно е топла сребро занает, размена сјајот е нормален феномен.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Број На Модел На:
# јакна
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Мандарински Јака
Затворање Тип:
Отворете Бод
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Декорација:
Кристално
Бренд Име:
ZIPPIDY
Стил:
Хип Хоп
Обвивка Материјал:
Полиестер
Состојба:
Нови
користат за:
пејачот дс танчерка, DJ шоу, ноќен клуб, бар партија фаза носат перформанси
Потекло:
Кина

Слични производи

Овча е познат по неговата breathability и влагаwicking својства,кои ги пазат на температурата на телото регулиран

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

ние ќе swevice Додека не satifed .Ве Молиме Проверете Ги Сите Стоки Во Предниот Дел На Курир, По Што Беше Оставен

Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми превозот : 1.(Лажни крзно и некои жен

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број...

Добредојдовте на нашата Продавница!!! Имаат прекрасен шопинг exprience тука ! Ако имате било какви прашања, в

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина XL 56.3 77 / 94 38.2 / 2 XL

S биста 95cm рамо 37cm ,ракав должина 60см ,должина 60см М биста 100cm рамо 38cm ,ракав должина 60см ,должина 60см L бист

Сите димензии се во табела големини, 13 см грешка е дозволено во податоците Откако ќе ни покаже на екрано

Име На Производ : Плажа Блуза Седум Кратки Ракави Лето Cardigan Џемпер Тенка Жените Заштита Од Сонце Облека

Тарифни / даночен Ние не сноси никаква тарифа или увозни давачки., може да потрае подолго Ние само брод

Почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница,испорака до магацинот производи...

dianxiaobao_3dianxiaobao_4.Пред копче затворање : 3320(Ограничен Производ) (Ние им ги нудиме да ги прилагодите на услуг

МАТЕРИЈАЛ : 100% ЗАЈАКОТ ЦРВЕНО КРЗНООБВИВКА : НИКОЈТЕХНИКА : ПЛЕТЕНИ

11 Големина на Градите / Биста Ракав Должина Рамо Инчи CM Инчи CM Инчи CM Инчи CM S 36.22 92 23.62 58 37.01 94 14.96 38 M 37.80 96 24.02

Please wait...