0
clear
  • Пролетта и Есента Тенок Солидна Боја Fashiion Faux Крзнено палто
  • -20%
  • -20%
Пролетта и Есента Тенок Солидна Боја Fashiion Faux Крзнено палто

Пролетта и Есента Тенок Солидна Боја Fashiion Faux Крзнено палто

DEN 2592.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Стил:
Моден Тенок Крзно
Тип:
Тенок
Бренд Име:
Тао тинг li na
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Затворање Тип:
Појас
Материјал:
Faux Крзно,Raccoon Куче Крзно
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
пред да летаат:
три копчето
sleeve тип:
Одблесокот Ракав
Ткаенини:
Faux Крзно
Возрасна Група:
25 - 29 возраст
Облека Должина:
Долго, X-Долго

Слични производи

Тарифни / даночен Ние не сноси никаква тарифа или увозни давачки., може да потрае подолго...

>>ЗА НАС LUYZJZEN е нов моден бренд на Aliexpress Наша цел е да стане еден од најпознатите луксузни брендови...

2018 Нова Мода Зимска Јакна Жените Parkas Долго Јакна Грб Висок Квалитет Топли Зимски Палта Тенок Дизајн CC045

Директна се продава од фабрикатаМатеријал : 100% Реално Фокс Крзно Вест Модел висина : 173cm ПРЕВОЗОТВе моли

започнетеЦена$ 241.98Неверојатно$ 142.77Цена$ 195.36Неверојатно$ 115.26крајотВистински mink крзно poncho со аспираторМ

dianxiaobao_3dianxiaobao_4.Пред копче затворање : 3320(Ограничен Производ) (Ние им ги нудиме да ги прилагодите на услуг

Тоа Доаѓа БЕЗ бренд и било ознака,ако сакате ,ние само може да ја продаде нашиот бренд ВНИМАНИЕ : ве Молим

S биста 95cm рамо 37cm ,ракав должина 60см ,должина 60см М биста 100cm рамо 38cm ,ракав должина 60см ,должина 60см L бист

Тоа Доаѓа БЕЗ бренд и било ознака,ако сакате ,ние само може да ја продаде нашиот бренд ВНИМАНИЕ : ве Молим

Ве молиме проверете на царинската политика на свој место Ние не сме одговорни за било царинска такса УС

Спецификации : Направена од неводат тексас платно, притиснете студ копчето и сокриени zip прицврстување,

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.Превозот МетодСо ЕМС услуга потребни се

Ние се надеваме дека можеме да се елиминираат непотребните проблеми во овој начин Не мерка на вашето те

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број Ког

Почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница,испорака до магацинот производи испрати од ек

ГОЛЕМИНА(CM)РАМОРАКАВИТЕДОЛЖИНАГРАДИТЕМ445866106L455967112XL4660 68114XXL476170116XXXL4863721184 XL4965741205 XL5067761246 XL5168781287 XL5270801328 XL5372

Сите димензии се во табела големини, 13 см грешка е дозволено во податоците Откако ќе ни покаже на екрано

Please wait...