0
clear
  • година Нови пролетта и есента кожа жените кожа палто тенок мотоцикл женски ред-надолу јака патент кожна јакна AE1899
  • -20%
  • -20%
година Нови пролетта и есента кожа жените кожа палто тенок мотоцикл женски ред-надолу јака патент кожна јакна AE1899

година Нови пролетта и есента кожа жените кожа палто тенок мотоцикл женски ред-надолу јака патент кожна

DEN 5704.80
DEN 3024.00

Количината на стоката
Тековен


2016 година Нови пролетта и есента кожа жените кожа палто тенок мотоцикл женски ред-надолу јака патент кожна јакна AE1899
!Ве молиме имајте во предвид : кога да нарачате, ве молиме обратете се на големината на табелата , ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа,ви Благодариме
големина на табелата (cm) CM биста должина на Ракав рамо S 90 51 57 37 M 95 52 57 37 L 99 53 58 39 XL 103 54 59 40 2 XL 107 55 60 41
Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Декорација:
Џебови,Батон,Патентите
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Повик
Бренд Име:
QLYFQY
Материјал:
Faux Кожа
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
жените кожа палто

Слични производи

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 40 61 9

Тарифни / даночен Ние не сноси никаква тарифа или увозни давачки., може да потрае подолго Ние само брод

НОВИ ДОАЃАЊЕТО НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ КОЖНИ ЈАКНИСезона : Есен Предмет Тип : Мажите Локомотива Јакни име н

Почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница,испорака до магацинот производи...

ние ќе swevice Додека не satifed .Ве Молиме Проверете Ги Сите Стоки Во Предниот Дел На Курир, По Што Беше Оставен

Добредојдовте на нашата продавница ! повеќе цел ,повеќе попуст за вас !!! Ветување да ви даде најдобра усл

Спецификации : Направена од неводат тексас платно, притиснете студ копчето и сокриени zip прицврстување,

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозотзначи, ако можете да ја остав

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

Тоа Доаѓа БЕЗ бренд и било ознака,ако сакате ,ние само може да ја продаде нашиот бренд ВНИМАНИЕ : ве Молим

започнетеЦена$ 241.98Неверојатно$ 142.77Цена$ 195.36Неверојатно$ 115.26крајотВистински mink крзно poncho со аспираторМ

Please wait...