0
clear
  • uuv бренд година нови зимски кожна јакна жените црна стп кожа краток мотоцикл јагне дебело крзно јака кожа палто uv3018
  • -20%
  • -20%
uuv бренд година нови зимски кожна јакна жените црна стп кожа краток мотоцикл јагне дебело крзно јака кожа палто uv3018

uuv бренд година нови зимски кожна јакна жените црна стп кожа краток мотоцикл јагне дебело крзно јака

DEN 2399.52
DEN 1872.00

Количината на стоката
Тековен


СТОКОВНИТЕ ИНФОРМАЦИИ Име uuv бренд 2016 година нови зимски кожна јакна жените црна стп кожа краток мотоцикл јагне дебело крзно јака кожа палто uv3018 Ткаенина стп кожа Функција мотоцикл Стп Големина S M L XL Тежина за 0,6 KG ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА(единица : cm) ГОЛЕМИНА Должина Рамо Биста Ракав Половината S 53 38 92 59 / М 54 39 96 60 / L 55 40 100 61 / XL 56 41 104 62 / ве Молиме овозможи 1-3cm грешки се должат на прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
uv3018
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Тип на продажни канали:
Чиста електрична енергија на снабдувачот ( само за онлајн продажба )
Облека верзија:
Тенок
колекција:
Краток став
Јака:
ПОЛО Јака
Фуста:
Патент
Изработка:
изми кожа

Слични производи

dianxiaobao_3dianxiaobao_4.Пред копче затворање : 3320(Ограничен Производ) (Ние им ги нудиме да ги прилагодите на услуг

Здраво, ова е најновиот стил машки костими јакна, со висок квалитет и модата, ќе биде супер ѕвезда на сце

S биста 95cm рамо 37cm ,должина 60см М биста 100cm рамо 38cm ,должина 60см L биста 105cm ,рамо 39cm ,должина 60см xl биста 110cm ,

Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми превозот : 1.(Лажни крзно и некои жен

Кинески Големина на Табелата (cm) Големина Рамо Биста Должина на Ракав L 46 104 77 63 XL 47 108 78 64 XXL 48 112 79 65 XXXL 49 116 80

Тоа Доаѓа БЕЗ бренд и било ознака,ако сакате ,ние само може да ја продаде нашиот бренд ВНИМАНИЕ : ве Молим

започнетеЦена$ 241.98Неверојатно$ 142.77Цена$ 195.36Неверојатно$ 115.26крајотВистински mink крзно poncho со аспираторМ

Сите димензии се во табела големини, 13 см грешка е дозволено во податоците Откако ќе ни покаже на екрано

МАТЕРИЈАЛ : 100% ЗАЈАКОТ ЦРВЕНО КРЗНООБВИВКА : НИКОЈТЕХНИКА : ПЛЕТЕНИ

S биста 95cm рамо 37cm ,ракав должина 60см ,должина 60см М биста 100cm рамо 38cm ,ракав должина 60см ,должина 60см L бист

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозотзначи, ако можете да ја остав

2018 Нова Мода Зимска Јакна Жените Parkas Долго Јакна Грб Висок Квалитет Топли Зимски Палта Тенок Дизајн CC045

Тарифни / даночен Ние не сноси никаква тарифа или увозни давачки., може да потрае подолго Ние само брод

Име на производ : Жените Mink Крзнено Палто 2017 Зима Жените долго Крзнено Палто Overcoat Природни mink крзнено па

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина XL 56.3 77 / 94 38.2 / 2 XL

Please wait...