0
clear
  • жените ултра светлина надолу Големи димензии јакна зимска патка надолу јакни жените тенок тенок долг ракав паркови патент палта џебови цврсти
  • -20%
  • -20%
жените ултра светлина надолу Големи димензии јакна зимска патка надолу јакни жените тенок тенок долг ракав паркови патент палта џебови цврсти

жените ултра светлина надолу Големи димензии јакна зимска патка надолу јакни жените тенок тенок долг ракав

DEN 1871.52
DEN 1067.00

Количината на стоката
Тековен

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Градите Ширина Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 37 14.57 90 35.43 57 22.44 56 22.05 M 38 14.96 94 37.01 58 22.83 58 22.83 L 39 15.35 98 38.58 59 23.23 60 23.62 XL 40 15.75 104 40.94 60 23.62 62 24.41 2 XL 41 16.14 и делови 110 43.31 61 24.02 64 25.20 3 XL 42 16.54 116 45.67 61 24.02 65 25.59 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
longqibao
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Тежина:
0.3kg
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
dpwn
Монтажни Дел:
Никој
Одредување На Содржина:
90%
Дебелина:
Тенка
Декорација:
Бран Намали
Тип:
Редовни
Одредување На Тежината:
200g-250g
Маскирани:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Материјал:
Надолу

Слични производи

dianxiaobao_3dianxiaobao_4.Пред копче затворање : 3320(Ограничен Производ) (Ние им ги нудиме да ги прилагодите на услуг

Ве молиме проверете на царинската политика на свој место Ние не сме одговорни за било царинска такса УС

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број...

S биста 95cm рамо 37cm ,ракав должина 60см ,должина 60см М биста 100cm рамо 38cm ,ракав должина 60см ,должина 60см L бист

Леда мода беше еден од веб првиот онлајн продавници и е помагање на моден свесен изгледаат прекрасен од

Здраво, ова е најновиот стил машки костими јакна, со висок квалитет и модата, ќе биде супер ѕвезда на сце

Тарифни / даночен Ние не сноси никаква тарифа или увозни давачки., може да потрае подолго Ние само брод

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да

Име На Производ : Плажа Блуза Седум Кратки Ракави Лето Cardigan Џемпер Тенка Жените Заштита Од Сонце Облека

ГОЛЕМИНА(CM)РАМОРАКАВИТЕДОЛЖИНАГРАДИТЕМ445866106L455967112XL4660 68114XXL476170116XXXL4863721184 XL4965741205 XL5067761246 XL5168781287 XL5270801328 XL5372

ние ќе swevice Додека не satifed .Ве Молиме Проверете Ги Сите Стоки Во Предниот Дел На Курир, По Што Беше Оставен

Тоа Доаѓа БЕЗ бренд и било ознака,ако сакате ,ние само може да ја продаде нашиот бренд ВНИМАНИЕ : ве Молим

Сите димензии се во табела големини, 13 см грешка е дозволено во податоците Откако ќе ни покаже на екрано

S биста 95cm рамо 37cm ,должина 60см М биста 100cm рамо 38cm ,должина 60см L биста 105cm ,рамо 39cm ,должина 60см xl биста 110cm ,

11 Големина на Градите / Биста Ракав Должина Рамо Половината Инчи CM Инчи CM Инчи CM Инчи CM Инчи CM S 37.01 94 24.41 60 2

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина XL 56.3 77 / 94 38.2 / 2 XL

Директна се продава од фабрикатаМатеријал : 100% Реално Фокс Крзно Вест Модел висина : 173cm ПРЕВОЗОТВе моли

МАТЕРИЈАЛ : 100% ЗАЈАКОТ ЦРВЕНО КРЗНООБВИВКА : НИКОЈТЕХНИКА : ПЛЕТЕНИ

100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја; се покаже како сликаМатеријал : ТексасГолемина : S,M,L,XL,XXL,XXXLГолемина Б

Спецификации : Направена од неводат тексас платно, притиснете студ копчето и сокриени zip прицврстување,

2018 Нова Мода Зимска Јакна Жените Parkas Долго Јакна Грб Висок Квалитет Топли Зимски Палта Тенок Дизајн CC045

11 Големина на Градите / Биста Ракав Должина Рамо Инчи CM Инчи CM Инчи CM Инчи CM S 36.22 92 23.62 58 37.01 94 14.96 38 M 37.80 96 24.02

Please wait...