0
clear
  • Новиот плус големина 2018 жените лабава долго дел на Пролет и Есен еден гради мода тексас јакна TB1899
  • -20%
  • -20%
Новиот плус големина 2018 жените лабава долго дел на Пролет и Есен еден гради мода тексас јакна TB1899

Новиот плус големина 2018 жените лабава долго дел на Пролет и Есен еден гради мода тексас јакна TB1899

DEN 1944.00
DEN 1594.00

Количината на стоката
Тековен

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи XL 37 14.57 104 40.94 80 31.50 62 24.41 2 XL 38 14.96 108 42.52 81 31.89 63 24.80 3 XL 39 15.35 112 44.09 82 32.28 64 25.20 4 XL 40 15.75 116 45.67 83 32.68 65 25.59 5 XL 41 16.14 и делови 120 47.24 84 33.07 66 25.98 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детални карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Декорација:
Копчето,Spliced,Гроздобер,Излитен
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
longqibao
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
TB1899
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал

Слични производи

Почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница,испорака до магацинот производи испрати од ек

започнетеЦена$ 241.98Неверојатно$ 142.77Цена$ 195.36Неверојатно$ 115.26крајотВистински mink крзно poncho со аспираторМ�

Кинески Големина на Табелата (cm) Големина Рамо Биста Должина на Ракав L 46 104 77 63 XL 47 108 78 64 XXL 48 112 79 65 XXXL 49 116 80

МАТЕРИЈАЛ : 100% ЗАЈАКОТ ЦРВЕНО КРЗНООБВИВКА : НИКОЈТЕХНИКА : ПЛЕТЕНИ

ГОЛЕМИНА(CM)РАМОРАКАВИТЕДОЛЖИНАГРАДИТЕМ445866106L455967112XL4660 68114XXL476170116XXXL4863721184 XL4965741205 XL5067761246 XL5168781287 XL5270801328 XL5372

Сите димензии се во табела големини, 13 см грешка е дозволено во податоците Откако ќе ни покаже на екрано�

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина XL 56.3 77 / 94 38.2 / 2 XL

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозотзначи, ако можете да ја остав�

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број...

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 40 61 9

Тарифни / даночен Ние не сноси никаква тарифа или увозни давачки., може да потрае подолго Ние само брод �

S биста 95cm рамо 37cm ,ракав должина 60см ,должина 60см М биста 100cm рамо 38cm ,ракав должина 60см ,должина 60см L бист

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

Здраво, ова е најновиот стил машки костими јакна, со висок квалитет и модата, ќе биде супер ѕвезда на сце�

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .75em}h3{марги�

Спецификации : Направена од неводат тексас платно, притиснете студ копчето и сокриени zip прицврстување,

СТОКОВНИТЕ ИНФОРМАЦИИ Име uuv бренд 2016 година нови зимски кожна јакна жените црна стп кожа краток мотоци�

Ве молиме проверете на царинската политика на свој место Ние не сме одговорни за било царинска такса...

НОВИ ДОАЃАЊЕТО НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ КОЖНИ ЈАКНИСезона : Есен Предмет Тип : Мажите Локомотива Јакни име н

100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја; се покаже како сликаМатеријал : ТексасГолемина : S,M,L,XL,XXL,XXXLГолемина Б

Please wait...