0
clear
  • SRF6S21100H SRF6S21100HR3 [RF Моќ Областа Ефект Transistors]
  • -20%
  • -20%
SRF6S21100H SRF6S21100HR3 [RF Моќ Областа Ефект Transistors]

SRF6S21100H SRF6S21100HR3 [RF Моќ Областа Ефект Transistors]

DEN 864.00

Количината на стоката
Тековен

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат. Објектот ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако има некои проблеми со објектот, се чувствуваат слободни да контакт. Ве молиме ни e-mail да го извести дефект на објектот. Освен ако не е поинаку определено, оваа точка доаѓа со 14 дена гаранција од пратката датум. Мора да контактирате со нас пред да се вратат на кој било производ . Враќање мора да биде во нова состојба (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба). Купувачот е одговорен за сите превозот цена. !! Ние топло ви благодарам за вашите позитивни повратни информации, и да се заврши трансакцијата, нашиот систем ќе ви остави позитивни повратни информации. ЦАРИНА & ПРЕДАВАЊЕ на ПЛАЌАЊЕ : За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел. Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали се утврди очекувано време на испорака. Ако проектот се уште не пристигне во тоа време, ве молиме да ни даде порака, продолжување на потврда за приемот на нарачката. ќе бидете сигурни дека да ви даде 100% задоволителен одговор. Изберете ние ти е вистинскиот избор. Answer : ___________________________ Note : Почитувани, Доколку сте заинтересирани многу, сакате да го нарачате големи количини, молам контактирајте ме преку е-пошта или се зборува за цена! Ви благодарам многу за вашето разбирање! Ова е изложено во нашите производи, ние сакаме да ви помогне да

Детални карактеристики

Пакет Тип:
Surface Mount
Број На Модел На:
SRF6S21100H
is_customized:
Yes
Тип:
Поле-Ефект Транзисторски
Бренд Име:
Hyncdz
Состојба:
Нови

Слични производи

Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неи

Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. Нашата

JF0530 B DC12 V на 300m A 5 N / 10мм се ПовлечеPushТип DC Електромагнетниот Electromagnet

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

1Копче Штит за Д1 Мини копчето

Во мешани распаѓање mode, уредот првично е поставен на фиксно престој во некоибрзо расипување, тогаш оста

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти поз

HCNE10520 DC12 V Рамка Повлече Тип DC Електромагнетниот Electromagnet Нови

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Опис : ги Вклучува следниве ресурси : 1,8 копчиња, 2,8 LED 3,8битна дигитална контрола, заедничка катоден дигит

Please wait...