0
clear
  • (10piece) Нов SC1S311 1S311 соп-8 Чипсет
  • -20%
  • -20%
(10piece) Нов SC1S311 1S311 соп-8 Чипсет

(10piece) Нов SC1S311 1S311 соп-8 Чипсет

DEN 570.24

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Број На Модел На:
SC1S311
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
соп-8

Слични производи

Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неи

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Дополнителен Комплет за arduino Уно Р3 / мега 2560 / Серво / 1602 LCD / скокач Жица / HC04 / SR501 со мало полеСовети : А

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Answer : ___________________________ Note :

HCNE10520 DC12 V Рамка Повлече Тип DC Електромагнетниот Electromagnet Нови

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура. Мојот

Ние брод во светот Испорака проценки се во работни дена и не се вклучени викенди и празници. Должност и б

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Пр

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. Нашата

Сетилните дел може да се сместат зад било изолациски слој (обично од стакло или пластика, материјал), тоа

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Please wait...