0
clear
  • 5 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ HTQF/QFN48 DIP48 / QFN44 0.5 mm QFP48 / QFP44 / PQFP/LQFP
  • -20%
  • -20%
5 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ HTQF/QFN48 DIP48 / QFN44 0.5 mm QFP48 / QFP44 / PQFP/LQFP

5 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ HTQF/QFN48 DIP48 / QFN44 0.5 mm QFP48 / QFP44 / PQFP/LQFP

DEN 28.80
DEN 27.00

Количината на стоката
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде понуда.
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром
на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
* сосема нов објект како на слика
* Преполна со меур торба и Картон
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
*Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како ` ДАР ` со пониска вредност .Оваа пониски
цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни
тарифни правила.
*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.
*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари !
*Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!
*ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,
pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.
*ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние сме повеќе од среќни да
одговори на сите прашања кои ги имате.
'
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детални карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
V
Моќ Дисипација:
W.
Температурата На Работа:
C
Број На Модел На:
НАЈДОБРИ
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CYTX
Примена:
На Комуникациска опрема

Слични производи

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

JF0530 B DC12 V на 300m A 5 N / 10мм се ПовлечеPushТип DC Електромагнетниот Electromagnet

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Дополнителен Комплет за arduino Уно Р3 / мега 2560 / Серво / 1602 LCD / скокач Жица / HC04 / SR501 со мало полеСовети : А

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Должност и брокерски трошоци?Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашат

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Please wait...