0
clear
  • 10PCS BP9022 BP9022A LED постојан струја возачот чип СОП-8
  • -20%
  • -20%
10PCS BP9022 BP9022A LED постојан струја возачот чип СОП-8

10PCS BP9022 BP9022A LED постојан струја возачот чип СОП-8

DEN 89.76
DEN 81.00

Количината на стоката
Тековен


Среќен шопинг почеток!!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
алармот
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BP9022A
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Слични производи

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Пр

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Сетилните дел може да се сместат зад било изолациски слој (обично од стакло или пластика, материјал), тоа

HCNE10520 DC12 V Рамка Повлече Тип DC Електромагнетниот Electromagnet Нови

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура. Мојот

Панел дизајн произволно, копчето големина, облик кој било дизајн, ликови, трговски марки, перспектива и

Опис : ги Вклучува следниве ресурси : 1,8 копчиња, 2,8 LED 3,8битна дигитална контрола, заедничка катоден дигит

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Answer : ___________________________ Note :

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Нашите предности1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда2 : квалитетот на производот достигн

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти поз

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неи

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Please wait...