0
clear
  • 10pcs 0.56 инчен Мини DC4.5V-30V LED Панел волтметар Дигитален LED Дисплеј Voltmeter Мотоцикл Автомобил ( Црвена Боја)
  • -20%
  • -20%
10pcs 0.56 инчен Мини DC4.5V-30V LED Панел волтметар Дигитален LED Дисплеј Voltmeter Мотоцикл Автомобил ( Црвена Боја)

10pcs 0.56 инчен Мини DC4.5V-30V LED Панел волтметар Дигитален LED Дисплеј Voltmeter Мотоцикл Автомобил ( Црвена

DEN 496.80

Количината на стоката
Тековен

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Answer : ___________________________ Note : оваа ставка е Црвена боја
Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Banktransfer
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета
. Време На Испорака : Земја Прибл. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
0.56 инчен Мини DC4.5V-30V LED Панел волтметар
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Бренд Име:
Megmoki
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура. Мојот �

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неи�

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом�

1Копче Штит за Д1 Мини копчето

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Број на модел : TEC112715Димензии (mm) : 40*40*3.3Боја : БелаДвојки : 127Umax (V) : 15.4Imax (A) : 15Макс потрошувачка на енергија

Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. Нашата

Сетилните дел може да се сместат зад било изолациски слој (обично од стакло или пластика, материјал), тоа

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Please wait...