0
clear
  • Бесплатни shippin 50pcs/многу NCP1250BSN65T1G NCP1250 252RYT TSOP-6 нови оригинални
  • -20%
  • -20%
Бесплатни shippin 50pcs/многу NCP1250BSN65T1G NCP1250 252RYT TSOP-6 нови оригинални

Бесплатни shippin 50pcs/многу NCP1250BSN65T1G NCP1250 252RYT TSOP-6 нови оригинални

DEN 720.00

Количината на стоката
Тековен

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.
Опис на производот Слободни shippin 50pcs/многу NCP1250 BSN65 T1 G NCP1250 252 RYT TSOP-6 нови оригинални
Welco мене на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
NCP1250BSN65T1G
Состојба:
Нови
Тип:
Регулатор На Напон
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи

Нашите предности1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда2 : квалитетот на производот достигн

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Во мешани распаѓање mode, уредот првично е поставен на фиксно престој во некоибрзо расипување, тогаш оста

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

Сетилните дел може да се сместат зад било изолациски слој (обично од стакло или пластика, материјал), тоа

Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неи

Опис : ги Вклучува следниве ресурси : 1,8 копчиња, 2,8 LED 3,8битна дигитална контрола, заедничка катоден дигит

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

1Копче Штит за Д1 Мини копчето

Број на модел : TEC112715Димензии (mm) : 40*40*3.3Боја : БелаДвојки : 127Umax (V) : 15.4Imax (A) : 15Макс потрошувачка на енергија

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. Нашата

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Please wait...