0
clear
  • Бесплатен Превозот 1 BUC/МНОГУ MPXV7025DP СОП НОВИ ВО АКЦИИ на ИК
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 1 BUC/МНОГУ MPXV7025DP СОП НОВИ ВО АКЦИИ на ИК

Бесплатен Превозот 1 BUC/МНОГУ MPXV7025DP СОП НОВИ ВО АКЦИИ на ИК

DEN 624.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
MPXV7025DP
Напон:
Стандард
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард

Слични производи

HCNE10520 DC12 V Рамка Повлече Тип DC Електромагнетниот Electromagnet Нови

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неи

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Пр

Сетилните дел може да се сместат зад било изолациски слој (обично од стакло или пластика, материјал), тоа

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

Опис : 1 користење на 50 M USB2.0 висока брзина MCU интегрирани USB2.0 пренос на податоци интерфејс 2 систем, обезб

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Please wait...