0
clear
  • 10pcs/многу STGD18N40LZT4 GD18N40LZ ЕАС 180 мј - 400 V - внатрешно стегната IGBT STGD18N40LZ ДА-252
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу STGD18N40LZT4 GD18N40LZ ЕАС 180 мј - 400 V - внатрешно стегната IGBT STGD18N40LZ ДА-252

10pcs/многу STGD18N40LZT4 GD18N40LZ ЕАС 180 мј - 400 V - внатрешно стегната IGBT STGD18N40LZ ДА-252

DEN 374.40

Количината на стоката
Тековен

Шенжен Fengshengxin Electronics Co. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.

Детални карактеристики

Бренд Име:
FSXSEMI
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
STGD18N40LZT4
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард

Слични производи

JF0530 B DC12 V на 300m A 5 N / 10мм се ПовлечеPushТип DC Електромагнетниот Electromagnet

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

Во мешани распаѓање mode, уредот првично е поставен на фиксно престој во некоибрзо расипување, тогаш оста

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Пр

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Сетилните дел може да се сместат зад било изолациски слој (обично од стакло или пластика, материјал), тоа

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

1Копче Штит за Д1 Мини копчето

Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти поз

Опис : 1 користење на 50 M USB2.0 висока брзина MCU интегрирани USB2.0 пренос на податоци интерфејс 2 систем, обезб

HCNE10520 DC12 V Рамка Повлече Тип DC Електромагнетниот Electromagnet Нови

Please wait...