0
clear
  • (20piece) Нов SY6288DAAC SY6288D ( BU5LC BU5KC ) SOT23-5 Чипсет
  • -20%
  • -20%
(20piece) Нов SY6288DAAC SY6288D ( BU5LC BU5KC ) SOT23-5 Чипсет

(20piece) Нов SY6288DAAC SY6288D ( BU5LC BU5KC ) SOT23-5 Чипсет

DEN 479.52

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SY6288DAAC
Примена:
компјутер
Пакет:
sot23-5

Слични производи

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Мол

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр�

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти поз

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом�

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспар

JF0530 B DC12 V на 300m A 5 N / 10мм се ПовлечеPushТип DC Електромагнетниот Electromagnet

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Број на модел : TEC112715Димензии (mm) : 40*40*3.3Боја : БелаДвојки : 127Umax (V) : 15.4Imax (A) : 15Макс потрошувачка на енергија

Опис : 1 користење на 50 M USB2.0 висока брзина MCU интегрирани USB2.0 пренос на податоци интерфејс 2 систем, обезб�

Панел дизајн произволно, копчето големина, облик кој било дизајн, ликови, трговски марки, перспектива и �

Сетилните дел може да се сместат зад било изолациски слој (обично од стакло или пластика, материјал), тоа

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом�

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Please wait...