0
clear
  • (4PCS) Бесплатен превозот ! нови паркинг сензор PDC Паркинг сензор за Б M W 7er Х5 X6 66209142217 66209233032 66209233047 3TD919275N
  • -20%
  • -20%
(4PCS) Бесплатен превозот ! нови паркинг сензор PDC Паркинг сензор за Б M W 7er Х5 X6 66209142217 66209233032 66209233047 3TD919275N

(4PCS) Бесплатен превозот ! нови паркинг сензор PDC Паркинг сензор за Б M W 7er Х5 X6 66209142217 66209233032

DEN 1775.52
DEN 1598.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

OSD Language:
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
3TD919275N
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
3m
Автомобил Производител:
Ауди, Фолксваген

Слични производи

Безжична Паркинг Сензор,ќе needn не го насочите кабел мал светлината(точка)укажува на соодветно функциони

JJ AutopartsДетали За Производот4 PCS / Многу НОВИ PDC Паркинг Сензор 96673471 Паркинг Радар Безжична Паркинг Сензор

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад Но, понекогаш меѓуна

Електрични и пневматски брави на вратите (Factory default прилагодувањето е електрично заклучување на вратата

Автомобил Авто Parktronic LED Паркинг Сензор Со 4 Сензори Обратна Копија Паркинг Радарско Следење Детектор на

Бесплатен Превозот Автомобил далечински управувач за Tomahawk TW 9010 Lcd далечински управувач за Tomahawk TW9010 две

Нови Пристигнување starline E90 силикони случај за руската верзија lcd две начин автомобил далечински starline E90

Бесплатен превозот A9 случај keychain за руската верзија Starline A9 A8 A6 Случај keychain LCD две начин автомобил алармо

1 инчен Далечински Контролер : Напон : 6 V12 V Статична Струја : 0m A Оперативен Фреквенција : 315 MHz433 MHZ Кодира

обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било дано

Висок Квалитет на ПАРКИНГ СЕНЗОР PDC За АУДИ А3 А4 A6 A8 RS4 S4 S6 ОЕМ 7 H0919275 A / С

0 м Аларм растојание : 0m2.Si nce обратен камерата е поврзан со вашиот автомобил е обратен светлина моќ кабел,

Растојанието помеѓу два сензори, пречка откривање во центарот на возило7 На сликите кои се прикажани не

Авто дел Паркинг Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Седиште, "Шкода" PDC Сензор Parksensor 1 S0919275 CОпис На Производот : С

Повратни информации : 1.Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надом

Please wait...