0
clear
  • (10pcs) Паркинг Растојание Сензор за Контрола на PDC За 4B0919275 4B0919275A 7M3919275
  • -20%
  • -20%
(10pcs) Паркинг Растојание Сензор за Контрола на PDC За 4B0919275 4B0919275A 7M3919275

(10pcs) Паркинг Растојание Сензор за Контрола на PDC За 4B0919275 4B0919275A 7M3919275

DEN 3647.04
DEN 3282.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

OSD Language:
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
4B0919275A
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
3m
Автомобил Производител:
Ауди, Фолксваген

Слични производи

Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа Ние сме во состојба да преземе било как

1 инчен Далечински Контролер : Напон : 6 V12 V Статична Струја : 0m A Оперативен Фреквенција : 315 MHz433 MHZ Кодира

YAOPEI 7 H0919275 B Нови Паркинг Растојание Сензор за Контрола на PDC За Ауди А2 А3 А4 A6 A8 За "ФОЛКСВАГЕН" T5 3PinOE Број :

Бесплатен превозот топла продажба Русија 2начин аларм B92 LCD дисплеј за Starline B92 lcd далечински контролер

0 м Аларм растојание : 0m2.Si nce обратен камерата е поврзан со вашиот автомобил е обратен светлина моќ кабел,

OEM / ODM акции Акции имаат тесттестирани Исто како вистински4xhigh квалитет 56029398 AA 56029398 AB TPMS СЕНЗОР Гуми Сенз

963821577 PDC Сензор За PEUGEOT 307 308 407 RCZ ПАРТНЕР CITROEN C4 C5 C6 е Еднакво на овој дел броеви : PSA9663821577, PSA 963821577, 0263003678, FAUN20

LARATH 2 / 3 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Случај Школка Копче Комбо Флип Фоб Автомобил Копче Школ

JJ AutopartsДетали За Производот4 PCS / Многу НОВИ PDC Паркинг Сензор 96673471 Паркинг Радар Безжична Паркинг Сензор

Електрични и пневматски брави на вратите (Factory default прилагодувањето е електрично заклучување на вратата

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад Но, понекогаш меѓуна

031001361951ИмотBMW 5 Туринг (E39) 525 d02.031802353498СалонBMW 5 (E39) 540 јас04.2000 184 2926 M57 D30за BMW 5 Туринг (E39) 530 d 09.031702312979СалонBMW 5 (E

Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани клиенти, купување на овој производ, ние ви препорачуваме да го профе

Бесплатен превозот A9 случај keychain за руската верзија Starline A9 A8 A6 Случај keychain LCD две начин автомобил алармо

Растојанието помеѓу два сензори, пречка откривање во центарот на возило7 На сликите кои се прикажани не

Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок Купувачот е

Го оценувате оперативен опсег : 10 10) Холандија, Литванија и Катар купувачи ве молиме снабдување на увоз и

Карактеристики : Безжични Паркинг Сензор,ќе needn не маршрута на кабелот од крај до пред Супер тенок екран,

Објектот се вклучени : 1 x Паркинг Сензори Компатибилен Со : Одговара За Хонда Одисеја 20052009Одговара За Хо

обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било дано

Please wait...