0
clear
  • Паркинг Радар 4B0919275C,4B0 919 275 C Безжична Паркинг Сензор Радар Детектор За udi Ford V W Шкода
  • -20%
  • -20%
Паркинг Радар 4B0919275C,4B0 919 275 C Безжична Паркинг Сензор Радар Детектор За udi Ford V W Шкода

Паркинг Радар 4B0919275C,4B0 919 275 C Безжична Паркинг Сензор Радар Детектор За udi Ford V W Шкода

DEN 575.52
DEN 518.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

OSD Language:
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
4B0919275C
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
3m
Автомобил Производител:
Ауди, Фолксваген

Слични производи

Бесплатен Превозот Автомобил далечински управувач за Tomahawk TW 9010 Lcd далечински управувач за Tomahawk TW9010 две

Главни карактеристики : (1)Различни алармирање титкање интервали укажуваат на различни растојанија од п

Повратни информации : 1.Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надом

обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било дано

Автомобил Авто Parktronic LED Паркинг Сензор Со 4 Сензори Обратна Копија Паркинг Радарско Следење Детектор на

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад Но, понекогаш меѓуна

OEM / ODM акции Акции имаат тесттестирани Исто како вистински4xhigh квалитет 56029398 AA 56029398 AB TPMS СЕНЗОР Гуми Сенз

Превозот терминот Сите стоки ќе биде предаден во 12 работни дена откако уплата, исклучување на одмор, как

74(во) Мало Пакување : Да, Обоени Кутија Пакет се Вклучуваат : 1 x Главната Единица за Контрола 2 x Далечински

1 инчен Далечински Контролер : Напон : 6 V12 V Статична Струја : 0m A Оперативен Фреквенција : 315 MHz433 MHZ Кодира

Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок Купувачот е

Висок Квалитет на ПАРКИНГ СЕНЗОР PDC За АУДИ А3 А4 A6 A8 RS4 S4 S6 ОЕМ 7 H0919275 A / С

LARATH 2 / 3 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Случај Школка Копче Комбо Флип Фоб Автомобил Копче Школ

Растојанието помеѓу два сензори, пречка откривање во центарот на возило7 На сликите кои се прикажани не

963821577 PDC Сензор За PEUGEOT 307 308 407 RCZ ПАРТНЕР CITROEN C4 C5 C6 е Еднакво на овој дел броеви : PSA9663821577, PSA 963821577, 0263003678, FAUN20

Please wait...