0
clear
  • Автомобил радар детектор XRS9880 Радар детектор 360 степени Led дисплеј руски и англиски јазик, говорен Јазик бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Автомобил радар детектор XRS9880 Радар детектор 360 степени Led дисплеј руски и англиски јазик, говорен Јазик бесплатен превозот

Автомобил радар детектор XRS9880 Радар детектор 360 степени Led дисплеј руски и англиски јазик, говорен Јазик

DEN 1343.52
DEN 1276.00

Количината на стоката
Тековен

Автомобил радар детектор XRS9880 Радар детектор 360 степени Led дисплеј руски и англиски јазик, говорен Јазик бесплатен превозот
Функција :
· Singal Откривање X
· Бенд : 10.525 GHz+/-100 MHz до 75 d B
· Ku Бенд : 13.450 GHz+/-100 MHz на 70 d B
· К Бенд : 24.150 GHz+/-100 MHz да 70d B
· КА Бенд : 34.36 GHz+/-100 MHz до 65 d B
· КА Бенд : 34.7 GHz+/-100 MHz до 65 d B
· КА Бенд : 35.1 GHz+/-100 MHz до 65 d B
· Ласер откривање на : 90 степени ласерска
· Руската ПОП радар откривање и САД посебни откривање
· анти-ВФ-2 функција
· Влезен Напон (нормално) : 12/24 V(Максимум)
· Тековна потрошувачка(нормално) : 150/250m A(максимум)
· Температура оперативни : -10 до +40 Ц (случај)
· Чување : -40 до +100 C
· Состав LED дисплеј : приказ на функции и singal бенд
· Ласер : предна/задна ласерски откривање
· DC-in џек
1 x Радар детектор единица
· 1 x Автомобил Полнач
· 1 x Анти-лизга подлога
· 1 x Manua

Детални карактеристики

OSD Language:
Русија,Англиски
Специјални Функции:
Циклус На Снимање
Бренд Име:
winkcron
Стил:
Автомобил Стил
Интерфејс:
AV-Out
Алармот Растојание:
500M
Откривање На Чекање:
Радар Сигнал Откривање
Тип:
Брзина На Проток
автомобил радар детектор:
автомобил детектор
Автомобил Производител:
Audi

Слични производи

Бесплатен превозот топла продажба Русија 2начин аларм B92 LCD дисплеј за Starline B92 lcd далечински контролер

Авто дел Паркинг Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Седиште, "Шкода" PDC Сензор Parksensor 1 S0919275 CОпис На Производот : С

Карактеристики : Безжични Паркинг Сензор,ќе needn не маршрута на кабелот од крај до пред Супер тенок екран,

Висок Квалитет на ПАРКИНГ СЕНЗОР PDC За АУДИ А3 А4 A6 A8 RS4 S4 S6 ОЕМ 7 H0919275 A / С

Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок...

0 м Аларм растојание : 0m2.Si nce обратен камерата е поврзан со вашиот автомобил е обратен светлина моќ кабел,

Поддршка се поврзете со камера 5 4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да

031001361951ИмотBMW 5 Туринг (E39) 525 d02.031802353498СалонBMW 5 (E39) 540 јас04.2000 184 2926 M57 D30за BMW 5 Туринг (E39) 530 d 09.031702312979СалонBMW 5 (E

Нови Пристигнување starline E90 силикони случај за руската верзија lcd две начин автомобил далечински starline E90

Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа Ние сме во состојба да преземе било как

Кажете им на вашите пријатели кога сте задоволни и НЕ ни кажете кога не сте ! Вашиот охрабрување ќе ни се

логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth :

Објектот се вклучени : 1 x Паркинг Сензори Компатибилен Со : Одговара За Хонда Одисеја 20052009Одговара За Хо

TPU Starline keychain trinket A91 силикони случај за Star Line A91 B9 B6 A61 LCD две начин далечински управувач аларм за Случај авт

Електрични и пневматски брави на вратите (Factory default прилагодувањето е електрично заклучување на вратата

Автомобил Авто Parktronic LED Паркинг Сензор Со 4 Сензори Обратна Копија Паркинг Радарско Следење Детектор на

Повратни информации : 1.Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надом

963821577 PDC Сензор За PEUGEOT 307 308 407 RCZ ПАРТНЕР CITROEN C4 C5 C6 е Еднакво на овој дел броеви : PSA9663821577, PSA 963821577, 0263003678, FAUN20

Безжична Паркинг Сензор,ќе needn не го насочите кабел мал светлината(точка)укажува на соодветно функциони

Прозорецот зголемувањето на (негативна излез)Код процес на учењеСе применливи за сите видови на автомо

1 инчен Далечински Контролер : Напон : 6 V12 V Статична Струја : 0m A Оперативен Фреквенција : 315 MHz433 MHZ Кодира

Пакетот Вклучува : Пакет листата : (1 сет) 1 x Единица со жица 2 x Сензор Remomte 1 x упатство на англиски јазик.Гл

Please wait...