0
clear
  • 1100W Машини Електрични Кружни пили 185mm Дрво Видов 7 Електрични Видов (Слободен испрати 1pc виде ножот)
  • -20%
  • -20%
1100W Машини Електрични Кружни пили 185mm Дрво Видов 7 Електрични Видов (Слободен испрати 1pc виде ножот)

1100W Машини Електрични Кружни пили 185mm Дрво Видов 7 Електрични Видов (Слободен испрати 1pc виде ножот)

DEN 2776.80
DEN 2638.00

Количината на стоката
Тековен


1100 W Машини Електрични Кружни пили
1. Мали и преносливо, моќ силна.
2. Целосно затворен за сечење водич поклопецот, се осигура безбедноста при сечење
Електрични Кружни пили се користи за машински дрво или цврста пластика во дрво места или на отворено,
кој исто така може да биде табела saw со tripod. Тоа може да жлебот на дрво, намалување на сите видови на пластични плочи,
пластични обложени одбор, нов мек материјал, тенка алуминиум, дрво и бетон плоча.
Производ Слика
Нашите Услуги

Детални карактеристики

Примена:
Видов Дрво
Max. Сечење Ширина:
-
Тежина:
6.5
Број На Модел На:
M1Y-FF02-185
Max. Сечење Длабочина:
64mm
Wattage:
1000-1299W
Фреквенција:
50Hz
Извор На Енергија:
AC
Димензии:
-
DIY Материјали:
Дрво
Видов Тип:
Кружни Пили
Номинална Влезна Моќност:
1100W
is_customized:
Yes
Не-Оптоварување Брзина:
6000RPM
Номинална Напон:
220v
Сечилото Дијаметар:
180mm
Номинална Напон:
220-240V
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Не-Оптоварување Брзина:
5600RPM

Слични производи

ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1 БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O CPF ( РЕГИСТРАЦИ

Нов Тип Пневматски Возбудлив Алатки Воздухот се Повлечеги поставува стандардите Пневматски Пиштол Rivete

НОВИОТ МОДЕЛ CN90 B е за тешки апликациитоа се прилагодливи безбедност за controlable шут длабочина.Опис на про

Карактеристики : Изработен од ABS пластика, мала тежина, погоден за долго време работат.Едноставен дизајн

Бран shield увезени пневматски ratchet клучМодел : BD1260Карактеристики на производот : Оваа машина во Тајван, тр

ГМ15 580 W Воздушниот Компресор Гумени Електрично Управувани Центрифугални Дуктус VentiladorГумени Костим Фан

Предности Вовед : 1 Реверзибилна Автоматско кертриџ дизајн.2 Stepless.3 19 кабина вртежен момент прилагодувањ

Нашата цел е задоволството на клиентите!Ви благодариме за разбирањето!.Испорака и Испорака1 Заварување

Ние, исто така, се обрне внимание на нашите Пакување.60 должина 80mmТочноста0.BNT51 F Промоција 6mm да 51mm цевка cri

Бран shield ултразвучно испитување пневматски мелење машинаОпис на производот и апликација : На корисен м

1pc Пневматски Воздух Спојкататип Screwdrivers Cluth Завртка Возачот+12pcs завртка битови Неоптоварување на ветер :

Нова Жешка YNF200 Издувните Фан Голема Брзина Фан Кујна Бања Издувна ЦевкаФан Индустрија Компресор Дијаме

>>>>Производство подетални Информации A02 Пневматски масла пополнување на машина домати ставете сос флаш

Колку долго трае алатка работи правилно, освен потребните носи делови замена? 34 години и една година гар

СпецификацииМодел : MP30+F9 PСечење Капацитет : мека пластика10ммтешко пластика6.5 mmКонтрола Големина : 55ммВо

1pc SM3057 R Двојна Лизгачки Соединение Mitre Видов & 305mm митра видов 1800 W 220 / 50 hz "Кружни пили Машина за Сечење Mlumi

Машина на столарија и 220 v моќ дрво planer Високомоќ мултифункција електрични planer 1000 w 1pcСликата покажуваИме

ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1 БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O CPF ( РЕГИСТРАЦИ

Како да се Промени Додатоци : 1. За мелење алуминиумска плоча, тенка бакар одбор, пластични одбор, иверица

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми на вашата набавка Ние ќе остави позитивни повратни

Бран shield пневматски шрафцигерМодел : BD1005Карактеристики на производот : Овој висок квалитет на движење,

ПНЕВМАТСКИ СПИНСПИН ДЕСЕН АГОЛ НА ВНАТРЕШНО СТИЛ ЗАНИТВАМ ОРЕВ ИНСТАЛАЦИЈА АЛАТКАПрав Агол овозможува

110mm Дијамант Вежба Со Извор на Вода(рачен)1 Без вода печат, помошни справи со мултиагол на инсталацијата,

Answer : ___________________________ NOTE : Бразилски купувачите треба да ни обезбеди вашиот даночен број( индивидуални и в

BNT25 S хидраулични црева притискање на машина 1 Црево ID : 627(mm)2 W 2 Crimping Сила : 90(T) 3 Max Притисок : 31.Ако било какв

контролорот големина на : 340 * 185 * 140 мм 10 работен напон : слободен фаза 220 V + 15% 50 Hz 8 опсегот : сите видови на

започнетекрајот Бесплатен превозот Airless Боја Sprayer пиштол со СОВЕТ 517 Ова одговара за било познатиот airless

Please wait...