0
clear
  • Висок Квалитет На Пари Тајна Фалсификувани Детектор На Лажни Пари, Тестер На Маркерот Лажни Банкноти Тестер Пенкало Црно
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет На Пари Тајна Фалсификувани Детектор На Лажни Пари, Тестер На Маркерот Лажни Банкноти Тестер Пенкало Црно

Висок Квалитет На Пари Тајна Фалсификувани Детектор На Лажни Пари, Тестер На Маркерот Лажни Банкноти Тестер

DEN 47.52
DEN 45.00

Количината на стоката
Тековен

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Работи на меѓународни хартија, вклучувајќи : Arjantin Peso,Brezilya Cruziro,ingiltere Фунти,Fransa Евра,Almanya Евра,Хонгконг Dolar,Italya Евра,Japon Јенот,Kore Освои,Macao Dolar,Malaya Dolar,Јени Zelanda Dolar,Rusya Рубљата,Guney Африка Ранд,Ispanya Peseta,Tayvan NT Dolar,Tayland Бах,A. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Карактеристики :
1.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Осомничениот валута : Кафени или Темно марко се појавува
4. Овие Пенкала се применува на е осомничен Белешка, која се користи добар мастило. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Време На Испорака :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детални карактеристики

Бренд Име:
WEIERLI
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
Фалсификувани Детектор
is_customized:
Yes
Количина:
1pc, 3pcs, 5pcs
боја:
Црна
Големина:
approx. 133*15*12mm/5.23*0.59*0.47''

Слични производи

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

(10pcs / многу) 10 W 51 ohm + / 5% Хоризонтална цемент отпорник / 10 W 51 R ohm 5% Цемент отпор / 10 W 51 RJ Керамички отпорник

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Извоз Присуство Машина S960 S Високо Популарни Продажба, со Часовникот, Сите македонски Копчето Присутни 5

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

СЕДИШТЕТО 3 PCS / МНОГУ(50 MM, 75ММ и 100 MM) Plasic Менгеме на ЈП Материјал Пластична Стега за Дрво со Дветонови на Б

Сите резервни делови имаат 2 месеци гаранција.Сите точка Доаѓа со Основните 2 Месеци Продавачот Гаранци

Дел име : имајќи го поставите (големина : 0.00)За YTO мотор LR4 M5 T23,стандардот главните лежишта и поврзување пр

ВИСТИНСКИ РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ГОРИВО СОБРАНИЕТО ЗА OLEO MAC OM36 OM38 OM43 OM44 STRIMMER 36.3 CC 40.2 CC BRUSHCUTTER ДЕЛОВИ 61330135 R БЕСПЛАТ

Дел име : масло пренесување на цевкаДел број : FL250.50.023

10 PCS 3 M 526000 Стандард Надворешниот заштита плочи за Speedglas 9100 V / 9100 Серија Заварување Шлемови Пакување лист

Тип : Гравирање машина за прашина маскаБрој на модел : 65 / 80 / 100 / 125mmСе применуваат за : Вретено дијаметар 65

Прирачник За Површинска Екран Печатење МашинаПримена : Прирачник cylindric екран печатач,многу едноставна i

dianxiaobao_1dianxiaobao_2вистинска кожа јаже , затегнувачка , добар квалитетбоја : кафеспецификација цилиндрични

Нашите CNC машина центар работилница : Нашата автоCNC струг работа продавница : Пластични инструментално /

BRUSHCUTTER ГЛАВАТА MRH 8*1 mm СУДРАТ ХРАНА ЗА HOMELITE & RYOBI ST155 ST165 ST175 ST275 ST285 итн БЕСПЛАТНИ ПОШТЕНСКИ ЦРНА KNOB ТРИМЕР STRI

Гаранцијата Не Вклучува : 1 Ние не сме одговорни за типографски грешки Скршени, бидејќи на превозот...

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Платно и Дрвени Совршен за многу влажни ме

Please wait...