0
clear
  • 125 X1740mm 1000W 220V ,Универзална Силиконска гума нафта за греење појас греење на елемент филм грејач флексибилни греење, електричен грејач
  • -20%
  • -20%
125 X1740mm 1000W 220V ,Универзална Силиконска гума нафта за греење појас греење на елемент филм грејач флексибилни греење, електричен грејач

125 X1740mm 1000W 220V ,Универзална Силиконска гума нафта за греење појас греење на елемент филм грејач флексибилни

DEN 8159.52

Количината на стоката
Тековен

Примена : 1. Antifreeze опрема * петрохемиската индустрија : гас пренос цевководи, цевководи, вентили и друга опрема со топлина или одржување на константна температура * хемиска индустрија : пренос цевководи, обработка контејнери, реакторите, топла топи опрема, електрични или одржување на константна температура * пиво индустрија : централа котли опрема за тешки масло гасоводот да се одржува постојана температура * прехранбената индустрија : храна цевковод технологија барања за одржување на температурата, механички опрема, како што се зимскиот мраз заштита * Автомобилската индустрија : Издавање робот, авто тело и шофершајбната соединение Автоматско лепак-изработка на опрема за Електрични или одржување на константна температура * механички инженеринг : транспорт на контејнери, вакум комората, хидраулични или пневматски пумпи, премерување и превоз на опрема со топлина или одржување на константна температура * Експериментално истражување : примерок гас анализа на гасоводот, индустриски издувен гас анализа на гасоводот топлина или да чувате термостат * нуклеарна централа : оџакот на издувен гас анализа (ауспух примерок примерокот цевка со електрична топлина или се задржи постојана) * заштита на животната средина на проектите : за третман на вода, чистење на системот (подземни цевковод со топлина или да се одржува постојана температура) * префрлани платформа : масло цевководи, вентили и друга опрема со топлина или да се одржува постојана температура * Други : боја опрема, восок опрема, греење или одржување на термостат како да се цел. Медицинска опрема топлинска изолација 6. Медицинска опрема, како што се крв анализатори, респираторен терапии и хидротерапија 11. Големи опрема за греење 8. Масло тапан 4 грејач. Phlx опрема за обработка 9. Фабриката ангажирање и на локални собранието? Било која апликација бара мека форма или дизајн 15.

Детални карактеристики

Тип:
Моќ Алатка Делови
is_Customized:
yes
боја на линија:
rondom
Линија Должина:
50-100cm

Слични производи

Модел / Рамна Трим Рутер Малку, 21 / 2" Машина Врвот и Дното Имајќи Спецификации : месо тело со дијаметар : 6.35

10 PCS 3 M 526000 Стандард Надворешниот заштита плочи за Speedglas 9100 V / 9100 Серија Заварување Шлемови Пакување лист

Дел име : Spannerкористи кога dismantles на филтерот за масло и филтри за гориво на моторот трактор

Ако користите отпор печка за греење, чиста графит иcarbonization силикон crucible може да се користи.Спецификациј

2017 Hantek Авто Тест Кабел со Двојна Банана Главата Повеќенаменски Тест Линија BNC да се Банана Адаптер Кабел

Гаранцијата Не Вклучува : 1 Ние не сме одговорни за типографски грешки Скршени, бидејќи на превозот Пред

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добие

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Платно и Дрвени Совршен за многу влажни ме

start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013Мали Impregnating смола графит ване (Ова е прилагодено производ)СпецификацијаГолем

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Димензии и параметри 5, со дијаметар од 105mm висока 195mm 220v / 250w употреба на силиконска гума грејач : електри

Дел број : Дел име : филтерот за масло и гориво филтер поставениПогоден за моторот HB295 TЦената е за два фил

висок квалитет нарачана вентил седиште за легура топки, волфрам карбид топка1 Волфрам карбид топката се

1 Вграденво упатството држи ножот во совршен агол 2.Професионална одделение висока брзина на ротирање о

Дел име : имајќи го поставите (големина : 0.00)За YTO мотор LR4 M5 T23,стандардот главните лежишта и поврзување пр

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена : 1.Ние не сноси никаква добивка ,V А Т давачки или оддалечена об

Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до

Тип : рутер малкуМатеријал : YG6 X легура на ножотБоја : како на сликата покажуваМесо тело со дијаметар : за

Нашите CNC машина центар работилница : Нашата автоCNC струг работа продавница : Пластични инструментално /

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Chiansaw Партнер 350 351 цилиндар колекции assy со клипот и прстени за продажбаПакетот вклучува : 1pc Цилиндар+кли

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

Прирачник За Површинска Екран Печатење МашинаПримена : Прирачник cylindric екран печатач,многу едноставна i

Please wait...