0
clear
  • Мали Impregnating смола графит ване
  • -20%
  • -20%
Мали Impregnating смола графит ване

Мали Impregnating смола графит ване

DEN 1728.00

Количината на стоката
Тековен


start Isv Module Wrap7013
end Isv Module Wrap7013
Мали Impregnating смола графит ване (Ова е прилагодено производ)
Спецификација
Големина на : 25.4x16.4x2.2mm
Материјали : Impregnating смола графит
Боја : црна
Пакетот вклучува
20 парчиња.
Сликата е само за ваша препорака, не се со иста големина како опис.

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Bj-M5
Тип:
Други
Услуга Живот:
Повеќе
Снабдување Тип:
производител
Функција:
Добро термички шок стабилност

Слични производи

dianxiaobao_1dianxiaobao_2вистинска кожа јаже , затегнувачка , добар квалитетбоја : кафеспецификација цилиндрични

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добие

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Гаранцијата Не Вклучува : 1 Ние не сме одговорни за типографски грешки Скршени, бидејќи на превозот...

Chiansaw Партнер 350 351 цилиндар колекции assy со клипот и прстени за продажбаПакетот вклучува : 1pc Цилиндар+кли

Дел име : стартер мотор (5.5 KW)дел број : Погоден за моторот LR4105 LR4108ве молиме проверете со нас за моторот nam

Дел име : рака гас кабелвкупна должина : 116 смдел број : FT700.20.020

Нашите CNC машина центар работилница : Нашата автоCNC струг работа продавница : Пластични инструментално /

2017 Hantek Авто Тест Кабел со Двојна Банана Главата Повеќенаменски Тест Линија BNC да се Банана Адаптер Кабел

Извоз Присуство Машина S960 S Високо Популарни Продажба, со Часовникот, Сите македонски Копчето Присутни 5

Димензии и параметри 5, со дијаметар од 105mm висока 195mm 220v / 250w употреба на силиконска гума грејач : електри

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Платно и Дрвени Совршен за многу влажни ме

Тип : Гравирање машина за прашина маскаБрој на модел : 65 / 80 / 100 / 125mmСе применуваат за : Вретено дијаметар 65

dianxiaobao_1dianxiaobao_2вистинска кожа јаже , затегнувачкаспецификација : ширина 5mm дебелина 3ммdianxiaobao_3dianxiaobao_4

start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013Плоштад графит crucible, графит резервоарот, три висока парична казна жито графит

Прирачник За Површинска Екран Печатење МашинаПримена : Прирачник cylindric екран печатач,многу едноставна i

Дел име : Воздушен елементДел број :

Добредојдовте на Jamin е продавницаАко имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат с

Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до

Please wait...