0
clear
  • 5,со дијаметар од 105mm висока 195mm 220v 250w Силикони грејач респираторните сад течни медицинска опрема за греење силика гел грејач
  • -20%
  • -20%
5,со дијаметар од 105mm висока 195mm 220v 250w Силикони грејач респираторните сад течни медицинска опрема за греење силика гел грејач

5,со дијаметар од 105mm висока 195mm 220v 250w Силикони грејач респираторните сад течни медицинска опрема за

DEN 11999.52
DEN 11400.00

Количината на стоката
Тековен

Димензии и параметри 5, со дијаметар од 105mm висока 195mm 220v/250w употреба на силиконска гума грејач : електрични апарати е главно се користи во резервоари на вода за инјектирање и мешање на тенкови стерилни пропустливи филтер за греење да се спречи кондензирана вода е формирана во стерилни издувните филтер, влијание на издувните ефект и за филтер за домување да се обезбеди прецизна контрола на температурата и напредна функција на греење и термо изолација ефект, напредна контрола на температурата : преку напредно автоматска контрола може да се реализира корисникот само за регулирање и ресетирање на температурата во собата точка display options обезбеди супериорна контрола на температурата функција да се постави на температурата на горната и долната граница аларм функција. Технички параметар : Греење јакна материјал : композитни силика гел сензор на Температура : PT100 тип К Работен напон : 220 V, 50 HZ Температура опсег : 0-150 степени Прикаже грешка : плус или минус 1 степени се Прикаже : дигитален дисплеј

Детални карактеристики

Број На Модел На:
5,дијаметар
is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
is_Customized:
yes
боја на линија:
rondom
Линија Должина:
50cm-1m

Слични производи

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Дел име : Spannerкористи кога dismantles на филтерот за масло и филтри за гориво на моторот трактор

dianxiaobao_1dianxiaobao_2вистинска кожа јаже , затегнувачка , добар квалитетбоја : кафеспецификација цилиндрични

ВИСТИНСКИ РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ГОРИВО СОБРАНИЕТО ЗА OLEO MAC OM36 OM38 OM43 OM44 STRIMMER 36.3 CC 40.2 CC BRUSHCUTTER ДЕЛОВИ 61330135 R БЕСПЛАТ

Дел име : Воздушен елементДел број :

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Дел број : Дел име : филтерот за масло и гориво филтер поставениПогоден за моторот HB295 TЦената е за два фил

Круг Ниво меур : 6×5, 7.8×5, 10×6, 12×6, 12×7, 13.8×8, 14.3×8, 15×8, 18×8, 19×8, 25×10.5, 30×11, 32×11, 33×12, 35×14, 43×11, 50×17mm

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

HG0013593Спецификација : Бренд новиМатеријал : ЧеликБоја : СребренаМодел : RJ19 LM BR2 LMДимензии (прибл.) : 55мм*22mmПо

BRUSHCUTTER ГЛАВАТА MRH 8*1 mm СУДРАТ ХРАНА ЗА HOMELITE & RYOBI ST155 ST165 ST175 ST275 ST285 итн БЕСПЛАТНИ ПОШТЕНСКИ ЦРНА KNOB ТРИМЕР STRI

dianxiaobao_1dianxiaobao_2вистинска кожа јаже , затегнувачкаспецификација : ширина 5mm дебелина 3ммdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Гаранцијата Не Вклучува : 1 Ние не сме одговорни за типографски грешки Скршени, бидејќи на превозот...

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

Дел име : поставување на нафта фокиДел број : за Dongfeng DF304 трактор со 75 мм дијаметар цилиндар, ве молиме про

Пластични тапети професионални squeegeЦврст и ИздржливФлексибиленШтетаНето Тежина : 100gДебелина : 1.5 mm

PCUT КТ1200 Винил сечење плотер цртање maching машина слободни данокот на RUОпис На Производот : Ние сме произво

Please wait...