0
clear
  • Јапонија Makita 9218SB / N1900B switch Дрво planer Американскиот Орел полирање машина префрлате
  • -20%
  • -20%
Јапонија Makita 9218SB / N1900B switch Дрво planer Американскиот Орел полирање машина префрлате

Јапонија Makita 9218SB / N1900B switch Дрво planer Американскиот Орел полирање машина префрлате

DEN 1224.00
DEN 1151.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Моќ Алатка Делови
Бренд Име:
Makita
Број На Модел На:
9218SB/N1900B

Слични производи

Гаранцијата Не Вклучува : 1 Ние не сме одговорни за типографски грешки Скршени, бидејќи на превозот...

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добие

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

Сите резервни делови имаат 2 месеци гаранција.Сите точка Доаѓа со Основните 2 Месеци Продавачот Гаранци

1 Вграденво упатството држи ножот во совршен агол 2.Професионална одделение висока брзина на ротирање о

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Добредојдовте на Jamin е продавницаАко имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат с

Тип : рутер малкуМатеријал : YG6 X легура на ножотБоја : како на сликата покажуваМесо тело со дијаметар : за

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Платно и Дрвени Совршен за многу влажни ме

Дел име : Spannerкористи кога dismantles на филтерот за масло и филтри за гориво на моторот трактор

Модел / Рамна Трим Рутер Малку, 21 / 2" Машина Врвот и Дното Имајќи Спецификации : месо тело со дијаметар : 6.35

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена : 1.Ние не сноси никаква добивка ,V А Т давачки или оддалечена об

Ако користите отпор печка за греење, чиста графит иcarbonization силикон crucible може да се користи.Спецификациј

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Тип : Гравирање машина за прашина маскаБрој на модел : 65 / 80 / 100 / 125mmСе применуваат за : Вретено дијаметар 65

start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013Плоштад графит crucible, графит резервоарот, три висока парична казна жито графит

Please wait...