0
clear
  • 2 ПАРЧИЊА Т-песни Должина 24inch 600mm Т-песни Т-слот Митра Песна Убодни Тела Слот За Рутер Табела Saw KF713
  • -20%
  • -20%
2 ПАРЧИЊА Т-песни Должина 24inch 600mm Т-песни Т-слот Митра Песна Убодни Тела Слот За Рутер Табела Saw KF713

2 ПАРЧИЊА Т-песни Должина 24inch 600mm Т-песни Т-слот Митра Песна Убодни Тела Слот За Рутер Табела Saw KF713

DEN 2595.84
DEN 1584.00

Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ 2 ПАРЧИЊА Т-песни Должина 24inch 600mm Т-песни Т-слот Митра Песна Убодни Тела Слот За Рутер Табела Saw KF713
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Детални карактеристики

боја:
2 ПАРЧИЊА Должина 600MM
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KF713-40
Бренд Име:
OuXinDiLong
Тип:
Рака Алатка Делови

Слични производи

СпецификацијаБатеријата напон : 20 VБез оптоварување брзина : 0400 / 01500 r / минВртежен момент прилагодување

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

Дел име : поставување на нафта фокиДел број : за Dongfeng DF304 трактор со 75 мм дијаметар цилиндар, ве молиме про

висок квалитет нарачана вентил седиште за легура топки, волфрам карбид топка1 Волфрам карбид топката се

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

Дел име : стартер мотор (5.5 KW)дел број : Погоден за моторот LR4105 LR4108ве молиме проверете со нас за моторот nam

Тип : рутер малкуМатеријал : YG6 X легура на ножотБоја : како на сликата покажуваМесо тело со дијаметар : за

1 Вграденво упатството држи ножот во совршен агол 2.Професионална одделение висока брзина на ротирање о

Дел име : Воздушен елементДел број :

ВИСТИНСКИ РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ГОРИВО СОБРАНИЕТО ЗА OLEO MAC OM36 OM38 OM43 OM44 STRIMMER 36.3 CC 40.2 CC BRUSHCUTTER ДЕЛОВИ 61330135 R БЕСПЛАТ

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Нашите CNC машина центар работилница : Нашата автоCNC струг работа продавница : Пластични инструментално /

Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до

Прирачник За Површинска Екран Печатење МашинаПримена : Прирачник cylindric екран печатач,многу едноставна i

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Chiansaw Партнер 350 351 цилиндар колекции assy со клипот и прстени за продажбаПакетот вклучува : 1pc Цилиндар+кли

Дел име : масло пренесување на цевкаДел број : FL250.50.023

Please wait...