0
clear
  • 1pc OD 4mm x 2mm ID Должина 250mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Capillary Цевка Цевка од Нерѓосувачки Челик Поволни
  • -20%
  • -20%
1pc OD 4mm x 2mm ID Должина 250mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Capillary Цевка Цевка од Нерѓосувачки Челик Поволни

1pc OD 4mm x 2mm ID Должина 250mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Capillary Цевка Цевка од Нерѓосувачки Челик

DEN 115.68
DEN 108.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
Боја : Сребрена
Материјал : Нерѓосувачки челик
Големина : 250mm 4mm x × 1mm
Погоден За : Автоматски инструмент сигнал контрола, автоматски инструменти жица заштита цевка;
прецизност оптички владетел линии, индустриски сензори, електронска опрема, спој заштита цевка
Карактеристики :
- Животната средина и здравјето метал штетни за луѓето
- Лесни, висока јачина
- Висока отпорност на корозија
- Страв арктикот и висока температура
- Цврстина, отпорност на топлина
Answer : ___________________________ Note :
Ако треба да се користат титаниум род, свиткана, бидете сигурни да се види црвена и потоа се загрева за да се наведнуваат.
Пакување Inluded :
1pc 250mm 4mm x × 1mm 304 од не ' рѓосувачки челик цевки

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Други

Слични производи

PCUT КТ1200 Винил сечење плотер цртање maching машина слободни данокот на RUОпис На Производот : Ние сме произво

10 PCS 3 M 526000 Стандард Надворешниот заштита плочи за Speedglas 9100 V / 9100 Серија Заварување Шлемови Пакување лист

Функција : Да magnetize или demagnetize на заврткатавозачот совети и други компоненти.Карактеристики : Боја : Зеле

Модел / Рамна Трим Рутер Малку, 21 / 2" Машина Врвот и Дното Имајќи Спецификации : месо тело со дијаметар : 6.35

Тип : рутер малкуМатеријал : YG6 X легура на ножотБоја : како на сликата покажуваМесо тело со дијаметар : за

Дел име : Spannerкористи кога dismantles на филтерот за масло и филтри за гориво на моторот трактор

1 Вграденво упатството држи ножот во совршен агол 2.Професионална одделение висока брзина на ротирање о

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

СЕДИШТЕТО 3 PCS / МНОГУ(50 MM, 75ММ и 100 MM) Plasic Менгеме на ЈП Материјал Пластична Стега за Дрво со Дветонови на Б

Нашите CNC машина центар работилница : Нашата автоCNC струг работа продавница : Пластични инструментално /

Пакет од пет Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни

ВИСТИНСКИ РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ГОРИВО СОБРАНИЕТО ЗА OLEO MAC OM36 OM38 OM43 OM44 STRIMMER 36.3 CC 40.2 CC BRUSHCUTTER ДЕЛОВИ 61330135 R БЕСПЛАТ

Дел име : Воздушен елементДел број :

Дел име : имајќи го поставите (големина : 0.00)За YTO мотор LR4 M5 T23,стандардот главните лежишта и поврзување пр

висок квалитет нарачана вентил седиште за легура топки, волфрам карбид топка1 Волфрам карбид топката се

Добредојдовте на Jamin е продавницаАко имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат с

Дел име : поставување на нафта фокиДел број : за Dongfeng DF304 трактор со 75 мм дијаметар цилиндар, ве молиме про

HG0013593Спецификација : Бренд новиМатеријал : ЧеликБоја : СребренаМодел : RJ19 LM BR2 LMДимензии (прибл.) : 55мм*22mmПо

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

Ако користите отпор печка за греење, чиста графит иcarbonization силикон crucible може да се користи.Спецификациј

Круг Ниво меур : 6×5, 7.8×5, 10×6, 12×6, 12×7, 13.8×8, 14.3×8, 15×8, 18×8, 19×8, 25×10.5, 30×11, 32×11, 33×12, 35×14, 43×11, 50×17mm

dianxiaobao_1dianxiaobao_2вистинска кожа јаже , затегнувачкаспецификација : ширина 5mm дебелина 3ммdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Платно и Дрвени Совршен за многу влажни ме

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

BRUSHCUTTER ГЛАВАТА MRH 8*1 mm СУДРАТ ХРАНА ЗА HOMELITE & RYOBI ST155 ST165 ST175 ST275 ST285 итн БЕСПЛАТНИ ПОШТЕНСКИ ЦРНА KNOB ТРИМЕР STRI

2017 Hantek Авто Тест Кабел со Двојна Банана Главата Повеќенаменски Тест Линија BNC да се Банана Адаптер Кабел

Chiansaw Партнер 350 351 цилиндар колекции assy со клипот и прстени за продажбаПакетот вклучува : 1pc Цилиндар+кли

Прирачник За Површинска Екран Печатење МашинаПримена : Прирачник cylindric екран печатач,многу едноставна i

Please wait...