0
clear
  • Нови 8 Магнетни Вежба Битови + 1 Прецизност Шрафцигер Torx Комплет Наместен Поправка Алатки S08 Капка брод
  • -20%
  • -20%
Нови 8 Магнетни Вежба Битови + 1 Прецизност Шрафцигер Torx Комплет Наместен Поправка Алатки S08 Капка брод

Нови 8 Магнетни Вежба Битови + 1 Прецизност Шрафцигер Torx Комплет Наместен Поправка Алатки S08 Капка брод

DEN 476.16
DEN 395.00

Количината на стоката
Тековен


Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.
Материјал : не ' Рѓосувачки челик & Алуминиумска Глава + Chrome Vanadium Челик месо тело Боја : како што е прикажано на сл Опис Содржат 9 Бита што одговара на повеќето заеднички треба во нашиот секојдневен живот, бита може да се чуваат во справи со лесно, така што ќе може да се донесе овој кул gadget на пригоден начин. Тоа е одлично за дом, канцеларија, електроника, хоби и сл. Карактеристики и Детали
Шрафцигер големина : Крос : PH0 PH1 PH2 PH3 збор : 3мм 4mm 5mm 6mm Нож должина : 98 мм се Справи со долго : 120 mm Количина : 1 сет
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 x 9 во 1 Шрафцигер сет

Детални карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1set

Слични производи

Карактеристики : Универзална клип тела.Прилагодлив држач за да одговара на повеќето мобилни телефони и

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја ваш

Полуавтоматска мерење машина grainluar прав пополнување на машина за пакување опрема 25g 50g 100gПрав Vibrating Тежи

1 компјутер Види поправка алатки 5700Z Уред за отворање и затворање се види случај се Види Алаткивиди случ

Опис : Магнетни делови се цврсто фиксирани на screwdrivers 12 големини сет на евтини цена може да ги задоволи ва

фиксна агол изостри дрво водич Chisels Опис : Е применливо : дрво длето, Planer, нож, Graver, резба нож, железо авион,

1 PC SPE41 Четири Бои Една Станица едно Тркало Десктоп Екран ПечатењеМашина за Тмаица или други облека Инфо

професионални отворање алатки за Apple Серија 1 Се користи во расклопување на Apple производи, специјално за

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Опис :

4)Пакување : Krabičkách или како по клиенти барања.2)Ние испрати предмети во рамките 10days и да ви даде следење н

Применливи BGA rework за i Phone ПРОЦЕСОРОТ демонтирање флукс мобилни заварување масло игли за еднократна упот

419 PC Универзална ОПрстен Асортиман Комплет Метрички Универзална Серија 32 Метрички Големини (како слика

Карактеристики На Производот : 1.Замена на делови за i Phone2.100% Сосема Нов и оригинален3,Ние не може да понуд

Превозот1)ќе се испрати на објекти за вас во 10days еднаш се потврди на вашата исплата.Добредојдовте повтор

Please wait...