0
clear
  • Полуавтоматска мерење машина grainluar прав пополнување на машина за пакување опрема 25g 50g 100g
  • -20%
  • -20%
Полуавтоматска мерење машина grainluar прав пополнување на машина за пакување опрема 25g 50g 100g

Полуавтоматска мерење машина grainluar прав пополнување на машина за пакување опрема 25g 50g 100g

DEN 6240.00

Количината на стоката
Тековен


Полуавтоматска мерење машина grainluar прав пополнување на машина за пакување опрема 25g 50g 100g
Прав Vibrating Тежина на машина
Параметар : Напон : 220 V 50 HZ (110 V треба 50$ екстра)
Хранење метод : Vabiration
Мерење метод : Електрични сензор
Мерење опсег : 3-100g
Accurancy : +/-0.2%
Брзина : 30-3000bag/час
Тежина : 12kg
Топло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 5-10days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem. Купувачот Заштита : Ако се соочува секој проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви бидат од корист; Сите машини споделување на 1 година бесплатен гаранција, објекти beyon надвор 1year ќе споделување на услуга од нас со многу мали трошоци. Коментар : ние сме многу се грижи за вашиот коментар, вашите 5 ѕвезда коментар е најдобро да се охрабри за нас, ако не сте многу среќен со објект, што може да даде никаков коментар, но ве молам никогаш не ни даде негативен, ви благодариме! Производ Гаранција : Нашите пакувања споделување на 1 година гаранција за квалитет, во овој период било пропадне или прекини се одвиваат во нормални апликација, можете да се јавите за по-продажба на услуги, ние обезбеди техника поддржува, и да се обезбеди замена слободни освен превозот надомест. Котираните цена не ја покривајте обичај должност на distination земјата. Се најде со нас на : e-mail : gqzphf @ 163.com Небото јп : jasonzpeng Whatsapp : +8615207696283 Добредојдени за да нè спаси како favoriate www.szshenlin.cn

Детални карактеристики

боја:
25g 220V 50 HZ сензор, 25g 220V 60HZ сензор, 50g 220V 50 HZ сензор, 50g 220V 60HZ сензор, 100g 220V 50 HZ senso, 100g 220V 60HZ senso, 100g 220V 60HZ на Возилото, 100g 110V 60HZ Педалата
Примена:
Електрични Алатка Во Собата,Мерење Сет
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
сите
Број на Парчиња:
1
Тип:
Жито мерење додатен
Напон:
220V 50HZ (110V one need 50$ extra)
Хранење метод:
Vabiration
Accurancy:
+/-2%
Брзина:
30-3000bag/час

Слични производи

Карактеристики : Универзална клип тела.Прилагодлив држач за да одговара на повеќето мобилни телефони и

Опис : Магнетни делови се цврсто фиксирани на screwdrivers 12 големини сет на евтини цена може да ги задоволи ва

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја ваш

Топла Set 6 Парчиња Алуминиумска Глина Sculpting Алатки6 различни функционални глина sculpting алаткаОдлично за г

Превозот1)ќе се испрати на објекти за вас во 10days еднаш се потврди на вашата исплата.Добредојдовте повтор

Ние ќе работиме заедно, за заедничка корист Оваа тешкидолжност jerky пиштол е важен додаток во секој ловец

1 PC WX001 Автоматско електростатско спреј слојmachine Electrostatic боени машина прав машинаНапомена : кога праткат

Рачен Индукција Топлина Пополнување и Запечатување Машина прирачник индукција sealer големина : 2080mm(индук

Bga Reballing Универзална Матрицата Tample КомплетПакет внатре : 10 x bga матрицатаПодолу се модели на матрицата : 0.3

се надевам дека ќе може да се разбере Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора д

1 PC Manua една боја прирачник печатење на екран машина ltableодбор за фиксноекран машина за печатење со сини И

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја ваш

челик бендови на заеднички и висока затегнувачка цврстина се и прифатливо.60 mm Пакување тип кутија, цевк

Рака Алатка Поставите Шрафцигер Комбинација Клешти Чекан Дома Алатка Комплет За Во Автомобил Алатки За

Црна G3 / 4inch Земјоделството за Наводнување Капе Уред Градина Цвеќиња Venturi Ѓубриво ИнјекторКарактеристик

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*15cm Ѕид Декорација Цвет Шема Empaistic Сликарство Ролери за

Напомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на праткат

Карактеристики : Материјал : Неговото тело е направен од висок јаглерод од не ' рѓосувачки челик и нејзин

1 PC SPE41 Четири Бои Една Станица едно Тркало Десктоп Екран ПечатењеМашина за Тмаица или други облека Инфо

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќа

професионални отворање алатки за Apple Серија 1 Се користи во расклопување на Apple производи, специјално за

4)Пакување : Krabičkách или како по клиенти барања.2)Ние испрати предмети во рамките 10days и да ви даде следење н

49 Бесплатен превозот Најновите CPS 3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32

Please wait...