0
clear
  • 2ML Стаклено Шише,2CC Матирано Dropper Шишиња Етерично Масло Шише Мини Примерок Ампули Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
2ML Стаклено Шише,2CC Матирано Dropper Шишиња Етерично Масло Шише Мини Примерок Ампули Бесплатен превозот

2ML Стаклено Шише,2CC Матирано Dropper Шишиња Етерично Масло Шише Мини Примерок Ампули Бесплатен превозот

DEN 1775.52
DEN 1598.00

Количината на стоката
Тековен2 ML Стаклено Шише,2 CC Матирано Dropper Шишиња Етерично Масло Шише Мини Примерок Ампули Бесплатен превозот
Капацитет : 2ml
Шише Боја : Матирано Јасно
Топ Боја : Црна Гума,Бела Гума
Се користи за етерични масла,течни,примерок промоција,козметички пакување итн

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
2cc
Број На Модел На:
2ml
Шише боја:
Матирано Јасно
Топ боја:
Злато,Сребрена,Црна Rim
Гума:
Црна,Бела

Слични производи

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за превоз на козметички креми и нега н

точка бр : HBI01големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

точка бр : сп041големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

Ви благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно! Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот в

50 G 50МЛ 10pcs / многу Празни Бамбус Дрвени Крем Тегла, DIY Стакло Козметички Лицето Крем Кутија, Бамбус+Стакло

точка бр : FBG28големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA37 MM ВИСИНА 150 MM.

1000pcs / многу DIY Посака Хартија за Пакување Садот, Испразнете Големина 00# Медицински Капсула Школки, Козме

карактеристики : завртка капи, лесен, едноставен ѕид4).Карактеристики : за крем, обраснат на лице, произво

Описи : 100% сосема нов и висок квалитетИнструмент за воведување на течности во или повлекување на нив од

Трговија на големо 100 Pcs Мини Акрилик на Лицето Транспарентен Маска Држи Лажица DIY Око Крем Мешање Spatulas Л

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу мета

материјал : МИЛЕНИЧИЊАточка бр : XJI08големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA50 MM HEIGHT138 MMЗА ОВАА ТОЧ

м материјал : МИЛЕНИЧИЊАточка бр : XJI21големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA50 MM HEIGHT115 MMЗА ОВАА Т

точка бр : PY100големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

Един такт ме за попуст ако ви треба голема Количина!КарактеристикиСосема Нов и висок квалитет.Pls бидете

6pcs / Многу овална форма 4.5 g lipbalm цевка пакување шише contaienr пресврт празни кармин цевка во бела / избриши / ц

1, Точка име : 20ml стаклено шише, 20ml стакло шишенцето, примерок шишенцето, јасно стаклено шише,шишето,козме

Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте

Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог т

Капацитет 40g Дијаметар(мм) 49.5 mm Висина со капак(мм) 36mm Материјал : ПЕТ тегла + PP капак + домашно МИЛЕНИЧ

Please wait...