0
clear
  • Прозорецот Капак МИЛЕНИЧЕ Тегли Црна Боја со Висок квалитет Пластична Кутија со Навој Видите Капи Конзервирање Кутија за Крем или Козметика DIY додатоци
  • -20%
  • -20%
Прозорецот Капак МИЛЕНИЧЕ Тегли Црна Боја со Висок квалитет Пластична Кутија со Навој Видите Капи Конзервирање Кутија за Крем или Козметика DIY додатоци

Прозорецот Капак МИЛЕНИЧЕ Тегли Црна Боја со Висок квалитет Пластична Кутија со Навој Видите Капи Конзервирање

DEN 2832.00

Количината на стоката
Тековен

Идеален за чување на нега на коса производи, како што гел или восок, кожата креми и масти, moisturizers, усна balms,крем,лосион итн. Билки, зачини, слатки и сл.За возврат, ние ќе плаќаат поштарина за превозот назад кон вас.

Детални карактеристики

боја:
црна видите капак, сребро приказ на капакот
Материјал:
домашно милениче
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PA-30
Големина:
30g 30ml

Слични производи

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

Повратни информации : Ние двојно проверете ги нашите производи внимателно пред превозот и ветување сит

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за превоз на козметички креми и нега н

Помине Уметност Алатки Керамички Педикир Машина полски Нокти, Малку Вежба За Електрична Нокти Машина Д

Место на подлога врз неговиот центар, со што си сигурен дека зелена пишување на кесички е свртена надолу

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу мета

Точка бр : SHI03материјал : СТАКЛОголемина : 80 MLкол : 80mmвисина : 156 MMова шише е навистина ЛУКСУЗЕН за вашиот о

м материјал : МИЛЕНИЧИЊАточка бр : XJI21големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA50 MM HEIGHT115 MMЗА ОВАА Т

Описи : 100% сосема нов и висок квалитетИнструмент за воведување на течности во или повлекување на нив од

точка бр : ry100големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

точка бр : FBG28големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA37 MM ВИСИНА 150 MM.

Предмет : Пластични тегла,крем тегла,3ml крем тегла, powdr case Material : капа : гласачко место шише : гласачко мест

точка бр : HBI01големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

1, Точка име : 20ml стаклено шише, 20ml стакло шишенцето, примерок шишенцето, јасно стаклено шише,шишето,козме

Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте

Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог т

точка бр : сп041големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

материјал : МИЛЕНИЧИЊАточка бр : XJI08големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA50 MM HEIGHT138 MMЗА ОВАА ТОЧ

( За нормален едноставна помине гел лак, само треба 5s, тоа се приближно.Машината има авто рака инфраред с

Please wait...