0
clear
  • 30/60/90/120ml Лабораторија Алатка Гума Вшмукување Уво Перење Шприц Стискаш Сијалица Грижа Алатка Капка Брод
  • -20%
  • -20%
30/60/90/120ml Лабораторија Алатка Гума Вшмукување Уво Перење Шприц Стискаш Сијалица Грижа Алатка Капка Брод

30/60/90/120ml Лабораторија Алатка Гума Вшмукување Уво Перење Шприц Стискаш Сијалица Грижа Алатка Капка Брод

DEN 57.60
DEN 48.00

Количината на стоката
Тековен


Описи :
100% сосема нов и висок квалитет
Инструмент за воведување на течности во или повлекување на нив од контејнери
На compressible гума сијалица со пирс, посочи крајот кој им овозможува на вшмукување и протерување на течности
Капацитет : 30 ml/60 ml/90 ml/120 ml
Боја : Како на Сликата покажува, (120 ml, испратени по случаен избор)
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
1. 120 ml шприц се испраќаат по случаен избор, не може да избор на бои. Можеби и ќе ја испрати на иста боја, се надевам, ќе може да се разбере.
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
Пакетот вклучува (Нема Мало Пакет) :
1 x Уво Шприц Сијалица

Детални карактеристики

боја:
30ml, 60ml, 90ml, 120ml
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Големина:
OTHER
Број На Модел На:
GUGUJI222
Бренд Име:
KEMEY
Материјал:
Други
Тип:
Други

Слични производи

Трговија на големо 100 Pcs Пластични Око Маска Клип Пинцети Лажица DIY Око Крем Мешање Spatulas Лажичка Шминка К

Капацитет 40g Дијаметар(мм) 49.5 mm Висина со капак(мм) 36mm Материјал : ПЕТ тегла + PP капак + домашно МИЛЕНИЧ

Повратни информации : Ние двојно проверете ги нашите производи внимателно пред превозот и ветување сит

точка бр : ry100големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

точка бр : FBG28големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA37 MM ВИСИНА 150 MM.

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за превоз на козметички креми и нега н

50 G 50МЛ 10pcs / многу Празни Бамбус Дрвени Крем Тегла, DIY Стакло Козметички Лицето Крем Кутија, Бамбус+Стакло

Нашата фабрика, повеќе од 200 висококвалификувани работници, има стандарден индустриски погон на 2000 метр

Един такт ме за попуст ако ви треба голема Количина!КарактеристикиСосема Нов и висок квалитет.Pls бидете

1000pcs / многу DIY Посака Хартија за Пакување Садот, Испразнете Големина 00# Медицински Капсула Школки, Козме

Место на подлога врз неговиот центар, со што си сигурен дека зелена пишување на кесички е свртена надолу

Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите 2) ве

1000pcs / многу DIY Јасна Медицинска Прав Refillable Шише, Големина Прошируваат 00# Празни Капсула Школки, Најдобри

Ви благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно! Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот в

Трговија на големо 100 Pcs Мини Акрилик на Лицето Транспарентен Маска Држи Лажица DIY Око Крем Мешање Spatulas Л

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу мета

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

Предмет : Пластични тегла,крем тегла,3ml крем тегла, powdr case Material : капа : гласачко место шише : гласачко мест

точка бр : HBI01големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

Точка бр : SHI03материјал : СТАКЛОголемина : 80 MLкол : 80mmвисина : 156 MMова шише е навистина ЛУКСУЗЕН за вашиот о

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат Н

Please wait...