0
clear
  • Топла 5 Компјутери/Многу се Водат Мрежа Чипка Перика Капи За создавање на Перики XL/L/M/S Прилагодливи Перика Капи Коса Мрежи турција пот Прелива Измислица Perruques
  • -20%
  • -20%
Топла 5 Компјутери/Многу се Водат Мрежа Чипка Перика Капи За создавање на Перики XL/L/M/S Прилагодливи Перика Капи Коса Мрежи турција пот Прелива Измислица Perruques

Топла 5 Компјутери/Многу се Водат Мрежа Чипка Перика Капи За создавање на Перики XL/L/M/S Прилагодливи Перика

DEN 1237.44
DEN 495.00

Количината на стоката
Тековен


Повратни информации :
Ние двојно проверете ги нашите производи внимателно пред превозот и ветување сите производи се со добар квалитет.но, во секој случај ќе се примени било неисправни предмети или имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот случај или ме остави негативни повратни информации,ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да бидете задоволни.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ,ве молиме оставете ни postive повратни информации од 5 ѕвезди преглед !ви благодариме однапред!

Детални карактеристики

боја:
5Pcs XL, 5Pcs L, 5Pcs M, 5Pcs S, 3XL 2L, 3L 2M, 3M 2S, 2XL 2L 1M, 2L 2M 1S, 2XL 1L 1M 1S, 1XL 2L 1M 1S, 1XL 1L 2M 1S, 1XL 1L 1M 2S
Тип На Објект:
Hairnets
Бренд Име:
AliLeader
Материјал:
швајцарскиот чипка за перика одлуки
Големина:
5 pieces/lot black wig cap hairnet
Број На Модел На:
екстра големи,големи,средни,мали перика капа перика нето капа
Сопствена етикета:
AliLeader XL/L/M/S големина чипка капа за перика одлуки
Стил:
хаубата perruque чипка перика капи за перика одлуки
Материјал:
двоен слој водат перика капа стилови најлон коса нето перика капа
Големина:
XL/L/M/S - 58/56/54/52CM glueless wig cap size
боја:
црна hairnet коса капа нето порибување капи за перики
Тежина:
(13+-5%)g/piece spandex dome cap wig
Направени Метод:
рачно ткаење капа за перика одлуки
MOQ:
5 компјутери/многу најлон перика капа со прилагодливи ремени
Предност:
двојно пред чипка перика капа, големина на етикетата и прилагодливи ремени назад на
превозот:
бесплатен превозот мрежа перика капа за правење перики со прилагодливи ремени

Слични производи

Помине Уметност Алатки Керамички Педикир Машина полски Нокти, Малку Вежба За Електрична Нокти Машина Д

Точка бр : SHI03материјал : СТАКЛОголемина : 80 MLкол : 80mmвисина : 156 MMова шише е навистина ЛУКСУЗЕН за вашиот о

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го р

материјал : МИЛЕНИЧИЊАточка бр : XJI08големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA50 MM HEIGHT138 MMЗА ОВАА ТОЧ

1, Точка име : 20ml стаклено шише, 20ml стакло шишенцето, примерок шишенцето, јасно стаклено шише,шишето,козме

1pcs Розова Пластични Помине Уметност Прашина Почиста Смена Четка Мал Агол на Ноктите за Нега на Нокти Пе

Сите производи производители' директна продажба .Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурира

Напомена : 1 Сите производи производители' директна продажба За експрес испорака.Бидејќи килибар стакл

6pcs / Многу овална форма 4.5 g lipbalm цевка пакување шише contaienr пресврт празни кармин цевка во бела / избриши / ц

1000pcs / многу DIY Посака Хартија за Пакување Садот, Испразнете Големина 00# Медицински Капсула Школки, Козме

Сите производи производители' директна продажба .Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурира

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за превоз на козметички креми и нега н

Место на подлога врз неговиот центар, со што си сигурен дека зелена пишување на кесички е свртена надолу

карактеристики : завртка капи, лесен, едноставен ѕид4).Карактеристики : за крем, обраснат на лице, произво

точка бр : PY100големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

50 G 50МЛ 10pcs / многу Празни Бамбус Дрвени Крем Тегла, DIY Стакло Козметички Лицето Крем Кутија, Бамбус+Стакло

Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте

Нормално, вашиот парцела ќе пристигне во 1540days од кина пост воздухот,можете исто така да ми кажете превоз

Димензии : Околу 14 СМБоја : Портокал & FuchsiaПакетот вклучува : CallХлапак + 1 заменливи главата + 10pcs ножеви во

точка бр : ry100големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

Please wait...