0
clear
  • Бесплатен Превозот 10ml Oblate Пластични во Прав/Руменило Тегла Со Огледало + Алуминиумски Фах Празни Мали Козметички Кутија за Пакување 10pcs/многу
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 10ml Oblate Пластични во Прав/Руменило Тегла Со Огледало + Алуминиумски Фах Празни Мали Козметички Кутија за Пакување 10pcs/многу

Бесплатен Превозот 10ml Oblate Пластични во Прав/Руменило Тегла Со Огледало + Алуминиумски Фах Празни Мали

DEN 527.52
DEN 448.00

Количината на стоката
Тековен


Бесплатен Превозот
10ml Oblate Пластични во Прав/Руменило Тегла
Со Огледало + Алуминиумска Лента
Празните Мали Козметички Кутија за Пакување 10pcs/многу
Димензии : Дијаметар 76mm x Висина 14mm

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
pirlo пакување
Големина:
10g powder jar
Број На Модел На:
10g

Слични производи

1000pcs / многу DIY Јасна Медицинска Прав Refillable Шише, Големина Прошируваат 00# Празни Капсула Школки, Најдобри

Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте

Нашата фабрика, повеќе од 200 висококвалификувани работници, има стандарден индустриски погон на 2000 метр

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу мета

Нормално, вашиот парцела ќе пристигне во 1540days од кина пост воздухот,можете исто така да ми кажете превоз

Повратни информации : Ние двојно проверете ги нашите производи внимателно пред превозот и ветување сит

Описи : 100% сосема нов и висок квалитетИнструмент за воведување на течности во или повлекување на нив од

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за превоз на козметички креми и нега н

Помине Уметност Снабдување Совршен за Полнење Транспарентен Дизајн Чиста Јасно Желе Силикони Помине Sta

точка бр : FBG28големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA37 MM ВИСИНА 150 MM.

Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите 2) ве

50pcs Кафеава боја 9 заби snap клипови на косата ткаат екстензии У Облик weft toupee перика затворање стил алатки

6pcs / Многу овална форма 4.5 g lipbalm цевка пакување шише contaienr пресврт празни кармин цевка во бела / избриши / ц

1pcs Помине Уметност Прашина Чистење со Четка Пластични Круг Трајни Помине Четка Со Капак Сочинуваат Чет

Трговија на големо 100 Pcs Мини Акрилик на Лицето Транспарентен Маска Држи Лажица DIY Око Крем Мешање Spatulas Л

( За нормален едноставна помине гел лак, само треба 5s, тоа се приближно.Машината има авто рака инфраред с

Трговија на големо 100 Pcs Пластични Око Маска Клип Пинцети Лажица DIY Око Крем Мешање Spatulas Лажичка Шминка К

Please wait...