0
clear
  • 5ML 5G Зелена Dropper Шише Етерично Масло Шише, Примерок Шише Примерок Вреќа, Козметички Стаклено Шише, 30 Парчиња/многу
  • -20%
  • -20%
5ML 5G Зелена Dropper Шише Етерично Масло Шише, Примерок Шише Примерок Вреќа, Козметички Стаклено Шише, 30 Парчиња/многу

5ML 5G Зелена Dropper Шише Етерично Масло Шише, Примерок Шише Примерок Вреќа, Козметички Стаклено Шише, 30

DEN 2059.20
DEN 1853.00

Количината на стоката
Тековен


5 G 5 ML Зелена Dropper Шишиња Етерично Масло Шише, Примерок Шише Примерок Вреќа, Козметички Стаклено Шише, 30 Парчиња/многу
Бесплатен Превозот-30 Парчиња/Многу
Предмет : Стакло се Тркалаат на Шише
Капацитет : 5 G 5 ML
Материјал : Стакло Шише
Шише Боја : Зелена Dropper Стакло.
Употреба : широко се користат за Пакување на Козметички Примерок, Парфем, Етерични Масла, итн.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ML,5G
Број На Модел На:
Dropper шише
Maeterial:
Стакло

Слични производи

точка бр : сп041големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

Нашата фабрика, повеќе од 200 висококвалификувани работници, има стандарден индустриски погон на 2000 метр

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

точка бр : ry100големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

Идеален за чување на нега на коса производи, како што гел или восок, кожата креми и масти, moisturizers, усна balms

1pcs Помине Уметност Прашина Чистење со Четка Пластични Круг Трајни Помине Четка Со Капак Сочинуваат Чет

точка бр : HBI01големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

50 G 50МЛ 10pcs / многу Празни Бамбус Дрвени Крем Тегла, DIY Стакло Козметички Лицето Крем Кутија, Бамбус+Стакло

Помине Уметност Снабдување Совршен за Полнење Транспарентен Дизајн Чиста Јасно Желе Силикони Помине Sta

м материјал : МИЛЕНИЧИЊАточка бр : XJI21големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA50 MM HEIGHT115 MMЗА ОВАА Т

точка бр : PY100големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

Ви благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно! Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот в

6pcs / Многу овална форма 4.5 g lipbalm цевка пакување шише contaienr пресврт празни кармин цевка во бела / избриши / ц

Трговија на големо 100 Pcs Мини Акрилик на Лицето Транспарентен Маска Држи Лажица DIY Око Крем Мешање Spatulas Л

Точка бр : SHI03материјал : СТАКЛОголемина : 80 MLкол : 80mmвисина : 156 MMова шише е навистина ЛУКСУЗЕН за вашиот о

1pcs Розова Пластични Помине Уметност Прашина Почиста Смена Четка Мал Агол на Ноктите за Нега на Нокти Пе

1000pcs / многу DIY Посака Хартија за Пакување Садот, Испразнете Големина 00# Медицински Капсула Школки, Козме

Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте

30 ML 20pcs / многу Празна Чаша Козметички Тонер Шише со Завртка Капа, Високо Квалитетна Емулзија за Складира

Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите 2) ве

Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог т

Помине Уметност Алатки Керамички Педикир Машина полски Нокти, Малку Вежба За Електрична Нокти Машина Д

карактеристики : завртка капи, лесен, едноставен ѕид4).Карактеристики : за крем, обраснат на лице, произво

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу мета

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за превоз на козметички креми и нега н

Капацитет 40g Дијаметар(мм) 49.5 mm Висина со капак(мм) 36mm Материјал : ПЕТ тегла + PP капак + домашно МИЛЕНИЧ

точка бр : FBG28големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA37 MM ВИСИНА 150 MM.

Нормално, вашиот парцела ќе пристигне во 1540days од кина пост воздухот,можете исто така да ми кажете превоз

Please wait...