0
clear
  • 15G-20G 15ML 20ML Дрвени Тегла со Пластични Внатрешна PP Шише Козметички Крем Пакување Тенџере, Бамбус Пакување Тегла, 20pcs/многу
  • -20%
  • -20%
15G-20G 15ML 20ML Дрвени Тегла со Пластични Внатрешна PP Шише Козметички Крем Пакување Тенџере, Бамбус Пакување Тегла, 20pcs/многу

15G-20G 15ML 20ML Дрвени Тегла со Пластични Внатрешна PP Шише Козметички Крем Пакување Тенџере, Бамбус Пакување

DEN 3288.00
DEN 2959.00

Количината на стоката
Тековен


15 G 15 ML 20 G 20 ML Дрвени Тегла Со Пластични Внатрешна PP Шише Козметички Крем Пакување Тенџере, Бамбус Пакување Кутија,
Бесплатен Превозот-20pcs/многу-
Предмет : Бамбус Дрвени Тегла
Капацитет : 15 G 20 G (Max.Капацитет 20 G)
Димензии : Висина 35 MM, со Дијаметар од 44 MM.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
Дрвени Тегла
Големина:
15G 15ML 20G 20ML

Слични производи

Идеален за чување на нега на коса производи, како што гел или восок, кожата креми и масти, moisturizers, усна balms

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го р

карактеристики : завртка капи, лесен, едноставен ѕид4).Карактеристики : за крем, обраснат на лице, произво

50 G 50МЛ 10pcs / многу Празни Бамбус Дрвени Крем Тегла, DIY Стакло Козметички Лицето Крем Кутија, Бамбус+Стакло

точка бр : HBI01големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

1pcs Помине Уметност Прашина Чистење со Четка Пластични Круг Трајни Помине Четка Со Капак Сочинуваат Чет

точка бр : сп041големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

Нормално, вашиот парцела ќе пристигне во 1540days од кина пост воздухот,можете исто така да ми кажете превоз

точка бр : PY100големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

50pcs Кафеава боја 9 заби snap клипови на косата ткаат екстензии У Облик weft toupee перика затворање стил алатки

точка бр : FBG28големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA37 MM ВИСИНА 150 MM.

30 ML 20pcs / многу Празна Чаша Козметички Тонер Шише со Завртка Капа, Високо Квалитетна Емулзија за Складира

точка бр : ry100големина : 100 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊА.

6pcs / Многу овална форма 4.5 g lipbalm цевка пакување шише contaienr пресврт празни кармин цевка во бела / избриши / ц

Описи : 100% сосема нов и висок квалитетИнструмент за воведување на течности во или повлекување на нив од

материјал : МИЛЕНИЧИЊАточка бр : XJI08големина : 150 MLматеријал : МИЛЕНИЧИЊАГОЛЕМИНА : DIA50 MM HEIGHT138 MMЗА ОВАА ТОЧ

Место на подлога врз неговиот центар, со што си сигурен дека зелена пишување на кесички е свртена надолу

Повратни информации : Ние двојно проверете ги нашите производи внимателно пред превозот и ветување сит

1000pcs / многу DIY Посака Хартија за Пакување Садот, Испразнете Големина 00# Медицински Капсула Школки, Козме

Димензии : Околу 14 СМБоја : Портокал & FuchsiaПакетот вклучува : CallХлапак + 1 заменливи главата + 10pcs ножеви во

Трговија на големо 100 Pcs Мини Акрилик на Лицето Транспарентен Маска Држи Лажица DIY Око Крем Мешање Spatulas Л

Please wait...