0
clear
  • 1PC 78L 1440W Ултразвукови чистење машина KS-240AL beaker коло медицински Ултразвукови Почиста опрема
  • -20%
  • -20%
1PC 78L 1440W Ултразвукови чистење машина KS-240AL beaker коло медицински Ултразвукови Почиста опрема

1PC 78L 1440W Ултразвукови чистење машина KS-240AL beaker коло медицински Ултразвукови Почиста опрема

DEN 53016.96

Количината на стоката
Тековен


1 PC 78 L 1440 W Ултразвукови чистење машина KS-240 AL
beaker коло медицински Ултразвукови Почиста опрема
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика покаже :
Опис :
110 V треба да ред, време е за 7 дена;
68 KHZ / 80 KHZ / 120 KHZ / 200 KHZ треба да се направи, за 7 дена
Производ Карактеристики
1. 24-час работат долги часови
2. Големи мозоци вентил , може да биде разрешен по голем жито чистење booties
3. Индустриски и професионални лим индустрија посветен трансдуцерот
4. Сите вештачки двострано ритам заварување без истекување
5. Digital control panel за интелигентна контрола на температурата и времето
6. Моќта опсег може да се прилагоди во зависност од различни производи за чистење
7. Плуралитет на фреквенции избор на фреквенција 28 KHZ, 40 KHZ, 68 KHZ, 80 KHZ, 120 KHZ , итн.

Детални карактеристики

боја:
28KHZ 110V, 28KHZ 220V, 40KHZ 110V, 40KHZ 220V, 68KHZ 110V, 68KHZ 220V, 80KHZ 110V, 80KHZ 220V, 120KHZ 110V, 120KHZ 220V, 200KHZ 110V, 200KHZ 220V
Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Број На Модел На:
KS-240AL
Вода Недостиг На Алармот:
No
Тип:
Ултразвукови Почиста
Напон (V):
110V/220V
Моќност (W):
1440W
Капацитет:
78l
Број На Производ:
G621
Напојување:
Глобална напојување за AC100-120V / 220-240V, 50 / 60Hz
Лагер Материјал :
SUS304 t2.0mm
Домување Материјал:
SUS304 т1.2Embossing плоча
време контрола:
0-30 минута дигитален тајмер
Топлинска моќ:
2000W
Ултразвукови моќта:
1440W
со настава на англиски јазик:
Yes
големина на резервоар:
550*400*350mm
Моќта на Вредноста опсег:
580-1440W

Слични производи

Виртуелен Ѕид со инфраред јачина на предаватели бидете сигурни дека почиста работа на потврди област к�

(ви препорачуваме да користите 100600m на виртуелни жица) Пет чекори безбедно да се започне на трева Постој

Батерија Smart Убедливо Робот Тенок Автоматско Робот Правосмукалка Домаќинство Кат Нечистотија Прашина �

Ве молиме потврдете дека може да се прифати ова пред да се купи.Ве молиме потврдете дека може да се прифа

CEN555 100240 V Мини Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Убедливо Прашина СтерилизиратеSmart Планирани Моби�

ASM2680 Преносни Домашна Кујна Почиста Електрична Пестициди Овошје и Зеленчук СтерилизацијаМашина Ултраз

Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно

Метод на чистење на електрична четка за заби и заби : во чистење машина во водата и паста за заби, ако пос�

Најдобар Продавачот На Производот Контактирајте со насВе молиме не двоумете се да ме контактирате доко

Карактеристики на производот : 1, предната маска е транспарентен и отстранлив, опремен со специјален фил

Т, Оддалечена Област Надоместоци Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или не

Двофаза циклон главациклонот + HEPA филтерТретата генерација turbocharged циклонДимензии:Внатрешните делови

Јазикот на корисникот упатство е на англиски јазик Ако изберете ПОНИ, понекогаш, ние ќе се направи пратк

Ве молиме потврдете дека може да се прифати ова пред да се купи Со четка може да се инсталира на тоа да се

Please wait...