0
clear
  • 1 КОМПЈУТЕР Гас скара риба торта риба торта машина комерцијални детиште печени пченица торта машина scone машина кифла
  • -20%
  • -20%
1 КОМПЈУТЕР Гас скара риба торта риба торта машина комерцијални детиште печени пченица торта машина scone машина кифла

1 КОМПЈУТЕР Гас скара риба торта риба торта машина комерцијални детиште печени пченица торта машина scone машина

DEN 16950.72

Количината на стоката
Тековен


1 КОМПЈУТЕР Гас скара риба торта риба торта машина комерцијални детиште печени
пченица торта машина scone машина кифла Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика шоу
Детали за производот :
Answer : ___________________________ Note :
Риба торта не е направени од риба, но во форма на риба, риба скали, окото може да види
леб, направи добар во fishmould површина, во комбинација со разни кутии, вклучување на
печка, го смени тоа.Бидете подготвени за 3 до 5 минути да се јадат посебни топло срце.
Опис

Детални карактеристики

Функција:
Кул Допир Надворешноста,Не-Стап Површината За Готвење
Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Број На Модел На:
FY-10B.Р
Заменлив Плочи:
торта производител
Моќност (W):
0W
Заменлив Плочи:
риба вафли machien
Број На Производ:
G378
Големина:
600*600*230 MM
со настава на англиски јазик:
Yes
Број на Дупка:
10
Модел:
FY - 10B. Р
Гас видови:
На течен нафтен гас (ТНГ)
Гори моќ:
20 TU/час
Гас притисок:
2800 Pa
Риба ларви големина:
125 * 78 * 15 ММ

Слични производи

Топла Fudge Потоплите Nacho Сирење Чоколадо Фармацевт Melter Bain Мари 220 V 110 V Сосема НовКарактеристики : Материја

3 кгВнатрешен дијаметар на мало тенџере 8.5 см, длабочина 5cmDIY методи на производство : Печка со англиски и

1 PC Електрични poo горат форма вафли машина scones машинаКомерцијални FY1103 C poo кифла машина нестап слој Инфор

метал гас cooktops заградата гас режач поддршка тенџере заградата

Нерѓосувачки Челик Вафли Машина Голема Снек Машина 110 V 220 VТехнички Детали Напон Фреквенција 110 V 60 Hz (Опц

КС2 Комерцијални 2 Тенџере Чоколадо Мешавина Електрични Чоколадо Мешавина ДомашниЧоколадо Мешавина 2 * 2

Eupa Парче Сендвич Создателот Мултифункционален Нестап Домаќинство Toaster Леб Вафли Машина Хамбургер Созд

Нови Комерцијални Храна Изолација Кабинет FY1 PE Жешка Куче Електрична Изолација КабинетСнек Изолација з

Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење Кога се користи, нема други дребулии ќе бидат ставени во 30cm о

6 kgПлаќањение ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање...

Американски Стил Вафли Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Вафли Снек Машина 110 V 220 V Технички Детали Н

623 Висок Квалитет Домаќинство Мултифункционален Нерѓосувачки Челик 2 парчиња / 4 парчиња Toaster Автоматски

Please wait...