0
clear
  • 10 компјутери коло прекинато автомобил 14V DC 5Amp тип 1 труба автоматско ресетирање коло прекинувач за заштита на топла
  • -20%
  • -20%
10 компјутери коло прекинато автомобил 14V DC 5Amp тип 1 труба автоматско ресетирање коло прекинувач за заштита на топла

10 компјутери коло прекинато автомобил 14V DC 5Amp тип 1 труба автоматско ресетирање коло прекинувач за заштита

DEN 1632.00
DEN 1224.00

Количината на стоката
Тековен


торба торба торба торба
Инсталација Push
МИНИ автомобили користат Заштитници
Полјаците unipolar
Ресетирање на Автоматско ресетирање
Температурата оценка : (-40 ° до 85 ° C)
Температура на чување Оценка : (-40 ° C до 125 ° C)
Осигурување чип големина : мали парчиња од 35 * 12 * 6 мм
Тековната 5-30 A
Напон : 14 VDC
Притисни-pin 2.88 mm Терминал
Стандардот SAE J553
Сместување : Пластика
Карактеристики : "над-струја заштита, dual автоматско обновување на функција која им овозможува
Вие не честа замена на руптура дискови, подобро да ја заштитите вашиот уред.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратна информација, вашата позитивна повратна информација ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина. Ако не сте задоволни со било аспекти на нашите производи или услуги, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и решавање на било какви проблеми за вас. На shippment ќе се организира во рок од 48 часа,само 10% од нашите производи се подготвени во 3-6 работни дена. Бесплатен Превозот за e-пакет или Кина Пост Воздух Mail Екстра пари, потребно е да се плати за изразат испорака.Пред да плаќаат за цел, Pls контактирајте ја нашата интернет услуги на клиентите претставник. Ве молиме да ни остават заврши испорака адреса, Особено руски купувачот,ве молиме потврдете да го оставите вашето име и презиме. Поради празниците, логистика, времето, царински преглед,пратката ќе пристигнат подоцна, Овие не се контролира фактори, ве молам, разберете,Ние ќе го цениме вашето разбирање. Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена поради лични причини : превозот надомест е платена од страна на купувачот, pls испрати назад на пратката во рок од 7 дена и одржување на објектот неискористени.

Детални карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Година:
2006 година
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
IZTOSS
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Должина:
3.5cm
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
g561-10
Објектот Висина:
0.4cm
Специјални Функции:
Метал

Слични производи

ПлатиТогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?A : Сите произ

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Алуминиум

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Алуминиум

Главна компонента во AC систем кој е во споредба со срцето на човечкото тело, A / C компресор Ве молиме погл

ИНСТАЛАЦИЈА : Ние препорачуваме на сите сопствени резервни инсталиран од страна на професионална Еднаш

Објектот на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ испратени.Некои модел можеби н

AC компресор пумпа за Автомобил Mazda 3 1.6 L H12 A1 AG4 DY BP4 K61 K00ДЕТАЛИОБЈЕКТОТI G.PANASONIC002 AC КОМПРЕСОР ТИПPANASONIC AC КОМП

ПлатиТогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.Кредитна КартичкаТ / T (Банкарски)Money BookersДебитна Карт

Руските специјални линијаТоа е најекономичен начин да се руски.П5 : Како да контактирате со нас?А : 1.Приф

1224 V 150 DB Електрични Воздух Рог За ВООБИЧАЕНИТЕ ВОЗИЛА

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписДода

Ве молиме погледнете во вашите возила спецификации Се наоѓа во предниот дел на системот, AC компресор е е

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 100% висок квалитет и сосема новH / L Фреон брзи спој

Опис : Лесен и удобен инсталација, нема промени потребни за Подобрување на изгледот со черепот завртки к

CNSPEED M14*1.5 Магнетни Масло Мозоци Plug Масло Sump Орев Магнетни Масло Sump мозоци plug Нут

Прифати предмети и Повратни информации.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.Pls ни кажете ur точно

4 MMГОДИНА : 19871993REFREGERANT : R134 AVOLT : 12 VДЕЛ NO.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или О

Висок Квалитет на НОВИ AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ LANCIA ТЕЗА АЛФА ROMEO156 166 ФИАТ МАРЕА Викенд 2.Прифати предмет

Состојба : НоваДел број : 64 22 9 166 883 64229166883Објектот содржи : 1 x Воздух Пропустливи како на сликатаFitment : За BMW

Fotorcycle делови Рог Покрие Сенка За Хонда VT VLX 600 Магна Аеро Дух 1100 АЦЕ VTX 1300 1800 CВисок Квалитет На Алуминиум Р

Ќе прогласи ДОЛАРИ 50 на превозот фактура да помогне во намалување на царинската такса кога не добиле по

Апликации : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија,

Карактеристики : 1.Одговара за морски пловила опфаќа, тенди, отворено мебел и повеќе.2.Може да се користи

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за на

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Алуминиум

Please wait...