0
clear
  • Бренд Нови Calsonic CSV613 Компресор спојки серпентина ac серпентина за Автомобил BMW 3 E46 316i/318i/320i/ Z4 2.0 јас 64526908660 64526918751
  • -20%
  • -20%
Бренд Нови Calsonic CSV613 Компресор спојки серпентина ac серпентина за Автомобил BMW 3 E46 316i/318i/320i/ Z4 2.0 јас 64526908660 64526918751

Бренд Нови Calsonic CSV613 Компресор спојки серпентина ac серпентина за Автомобил BMW 3 E46 316i/318i/320i/

DEN 575.52

Количината на стоката
Тековен

Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Превозот со авион или по море.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
КОМПРЕСОР ТИП :
АВТО AC КОМПРЕСОР
НАДВОРЕШНИОТ МАКАРА ДИЈАМЕТАР :
ММ
O-прстени :
/
ГОДИНА :
Сите
REFREGERANT :
R134 A
VOLT :
12 V
ДЕЛ NO.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Прифати предмети и Повратни информации.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
П5 : Како да контактирате со нас?
A : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.Не контактирате директно преку Alitalk (cn1510762213)
.
Плаќање термини како подолу.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
Повеќе економски.0 јас
БРЕНД НОВИ AC СПОЈКИ СЕРПЕНТИНА
AC КОМПРЕСОР СПОЈКИ СЕРПЕНТИНА ЗА АВТОМОБИЛ E46 316i/318i/320i/ Z4 2. :
64526908660 64526918751 АПЛИКАЦИЈА :
ЗА АВТОМОБИЛ BMW 3 E46 316i/318i/320i/ Z4 2.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.0 јас
И за други автомобили за други години
(ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања)
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ВИ КАЖАМ :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Објектот Висина:
15inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
B004
Објектот Ширина:
5inch
Автомобил Производител:
BMW
Година:
1998-2005
Специјални Функции:
A/C ЗА АВТОМОБИЛ
Објектот Должина:
15inch
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
AC СПОЈКИ СЕРПЕНТИНА
Компресор Тип:
CSV613 Автомобил Авто AC Компресор
Ладилни:
R134a
Примена:
ЗА АВТОМОБИЛ BMW 3 E46 316i/318i/320i
Година:
сите
Состојба:
Бренд Нови
Volt:
12v
Пакет:
Стандард
испорака:
брза испорака
Услуга:
Да се потрудиме драги
ОЕМ Бр.:
64526908660 64526918751

Слични производи

Прифати предмети и Повратни информации.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.Pls ни кажете ur точно

Апликации : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, �

Руските специјални линијаТоа е најекономичен начин да се руски.П5 : Како да контактирате со нас?А : 1.Приф�

4 LЗА АВТОМОБИЛИ ХОНДА СПОГОДБА 2.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.П5 : Како �

,ltd ,беше специјалист во авто ac монтирање над 20 години Главна компонента во AC систем кој е во споредба со �

38 Инчи1 x Налепница4 x на Самоприслушување Завртки8 x 20 A Осигурач6 x 15 A Осигурач6 x 10 A Осигурач4 x 5 A Осигурач.]

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписДода

Ве молиме погледнете во вашите возила спецификации Се наоѓа во предниот дел на системот, AC компресор е е

Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме не двоумете се да не контактирате директно.�

SKTOO 500pcs / set Тркало Пречник на Покрие Пневматик Завртка Капа За Peugeot 207 301 307 308 408 508 Peugeot 3008 C4l C5 C2Име : гуми ка�

ИНСТАЛАЦИЈА : Ние препорачуваме на сите сопствени резервни инсталиран од страна на професионална...

Fotorcycle делови Рог Покрие Сенка За Хонда VT VLX 600 Магна Аеро Дух 1100 АЦЕ VTX 1300 1800 CВисок Квалитет На Алуминиум Р

10 PCS "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф MK5 Passat B6 Tiguan Поло Антикражба Тркала Заклучување Повлечи Гром Орев Покрие Капа О�

Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.2006ЗА АВТОМОБИЛ VOLVO V70 II (P80_) 2.ЗА АВ

Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро Ве молиме имајте на стоки кои се неискори�

4 MMГОДИНА : 19871993REFREGERANT : R134 AVOLT : 12 VДЕЛ NO.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или О�

4x Алуминиум Автомобил Цевки Тркала вентилот на Гумата Матични Rim Топво W / Прашина Капа Вентил Произлегу�

Состојба : НоваДел број : 64 22 9 166 883 64229166883Објектот содржи : 1 x Воздух Пропустливи како на сликатаFitment : За BMW

Опис : ДебелаЅидот A20 R134a R12 A / C Црево ( 5 / 16" #6 )Висок квалитет , 100% задоволство ! Добра како "Goodyear" бренд црев�

PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки ид

ОВА Е ЗА 10 PK 1 0 AMP АТР СЕЧИЛОТО СТИЛ НА ОСИГУРУВАЧИИМАМЕ ОВИЕ АТР ОСИГУРУВАЧИ ВО 5 7.5 10 15 20 25 30 AMPИМАМЕ СИТЕ В

AC компресор пумпа за Автомобил Mazda 3 1.6 L H12 A1 AG4 DY BP4 K61 K00ДЕТАЛИОБЈЕКТОТI G.PANASONIC002 AC КОМПРЕСОР ТИПPANASONIC AC КОМП

Please wait...