0
clear
  • PIC18F4520-I/PT СЛИК микроконтролерски развој одбор тест одбор
  • -20%
  • -20%
PIC18F4520-I/PT СЛИК микроконтролерски развој одбор тест одбор

PIC18F4520-I/PT СЛИК микроконтролерски развој одбор тест одбор

DEN 810.24

Количината на стоката
Тековен


PIC18 F4520-I/PT MCU развој одбор
Забелешка : Овој производ е главно за искусни инженери, за да се потврди употребата на развојот на проектот, не е погоден за почетници, да научат да ги користат. Првиот контакт СЛИК SCM пријатели ве молиме купи внимателно!
* секој одбор е изгорена во тест програма и тестирани за секој I/O портот. Да се осигура дека секоја нога на чип не е празнина, не на линија.
*
* поради ограничените техничко ниво, Рутински и техничка поддршка не е предвидено
Бебе вовед :
1 all I/O порти биле воведени
2 со користење на кристал 20 MHz
3 преку Мини USB интерфејс одбор напојување.
4 ICSP интерфејс
5 моќ LED индикатор
6 ресетирате коло.
Leftmost и rightmost колони, VDD, GND распоредени. Електрична енергија или земјата е многу погодно.
Од двете страни на 2.54 mm место на универзална дупка, коло може да се постави слободно.
Коло користење Шен Џин процес, големина : 92 MM x 70 MM x 1.6 MM

Детални карактеристики

Тип На Објект:
ФМ Предаватели
Бренд Име:
MLLSE

Слични производи

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,итн По потврдувањето на

Логистика барањето сајт : http : / / www 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме кон

shhworldsea Бесплатен Превозот 50 Sets 3 PIN 1.5 MM Camshaft Cam Сензор Конектор Pigtail Случај За 0204 A4 A6 AVK Camshaft Cam Сензор Прикл

5 / 30 / 100sets 1.5 mm 3p pin автомобил конектор за Хонда рог удар сензорпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на па

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен По потврдувањето на плаќање, ние ќе го организира пратка што е мож

Ве молиме овозможи 710 дена одложување да бидат испорачани.Ви благодариме за вашата доверба во нашите пр

HUD краток за Глава До Екранот.Тоа покажува возење datas на предната шофершајбната, како што се брзината на

Ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Купувачот ќе

shhworldsea 10 PCS 6 pin Mitsu светлина штекер pigtail headlamp Конектор подигнат водоотпорен конектор приклучок за Hyundai Kia Ma

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Предмет Тип : Кабли,Адаптери & Приклучоци Име на Модел : 9005 Штекер со plug Посебни Карактеристики : топлинск

Црна 7pins кружни автомобил водоотпорен авто конектор, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклуч

shhworldsea Бесплатен Превозот 50 Sets 3 PIN 1.5 MM Camshaft Cam Сензор Конектор Pigtail Случај За 0204 A4 A6 AVK Camshaft Cam Сензор Прикл

Предмет Тип : Кабли,Адаптери & Приклучоци Име на Модел : 9005 Напон : 12 V Надвор Моќност : 1 Посебни Карактерис

shhworldsea 100pcs За "ФОЛКСВАГЕН" за "Фолксваген" HID Xenon Светла адаптери 10 пина Машки& женски конекторЗАБЕЛЕШКА :

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Неисправни предмети

shhworldsea 2 / 10 / 30 / 50 / 100sets 3 pin авто автомобил Фаза сензор cam позиција сензор plug кабел конектор 116709175 за buickAnswer :

Предмет Тип : Кабли,Адаптери & Приклучоци Име на Модел : H11 Напон : 12 V Направи Автомобил : сите автомобил Ма

Please wait...