0
clear
  • Biurlink 10 x USB Линија USB Адаптер Кабел За Peugeot 307 308 408 Citroen C4 C5 C6 со RD43 RD45 RD4 RD9 RT6 RD5
  • -20%
  • -20%
Biurlink 10 x USB Линија USB Адаптер Кабел За Peugeot 307 308 408 Citroen C4 C5 C6 со RD43 RD45 RD4 RD9 RT6 RD5

Biurlink 10 x USB Линија USB Адаптер Кабел За Peugeot 307 308 408 Citroen C4 C5 C6 со RD43 RD45 RD4 RD9 RT6

DEN 4464.00
DEN 4196.00

Количината на стоката
Тековен


10 x USB Линија USB Адаптер Кабел За Peugeot 307 308 408 Citroen C4 C5 C6 со RD43 RD45 RD4 RD9 RT6 RD5
Големина : 75см Конектор : USB Порт Одговара за прикачување радио порт : За Peugeot 307 308 408 за Citroen C4 C5 C6 со RD43 RD45 RD4 RD9 RT6 RD5 Пакетот вклучува : 1 PCS usb кабел
Референца инсталирајте :

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Големина:
75см
Специјални Функции:
автомобил usb кабел
Напон:
12V
Од Моќ:
6W
Име На Модел:
USB
Објектот Тежина:
0.036kg
Материјал Тип:
Гума
Бренд Име:
Biurlink
Интерфејс:
usb приклучок
конектор:
USB
Автомобил Направи:
307 308

Слични производи

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Купувачот ќе

По потврдувањето на плаќање, ние ќе го организира пратка што е можно поскоро Ние ќе ги реши сите ваши пра

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,итн По потврдувањето на

O Кутија Адреса, или пост пакет е веројатно вратени од страна на вашиот локалните поштата.Оригиналните П

Обично стоките ќе бидат испратени до вас во времето Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да го ис

Спецификација : Материјал : Пластични + МеталДолжина на USB Кабелот : 100cm / 39.37"Дијаметар на USB Кабелот : 0.5 cm /

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Неисправни предмети

shhworldsea 2 / 10 / 30 / 50 / 100sets 3 pin авто автомобил Фаза сензор cam позиција сензор plug кабел конектор 116709175 за buickAnswer :

1set 3 дупка 3pin автомобил конектор јакна автомобилската пластични делови со машки терминал

Ако повеќе од 7 дена или тоа се користи,тогаш НЕМА да ИМА НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА Ако изберете Продавачот за И

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе ги пратите пратката и да ви даде соодветен одговор и третм

shhworldsea Бесплатен Превозот 50 Sets 3 PIN 1.5 MM Camshaft Cam Сензор Конектор Pigtail Случај За 0204 A4 A6 AVK Camshaft Cam Сензор Прикл

Предмет Тип : Кабли,Адаптери & Приклучоци Име на Модел : 9005 Штекер со plug Посебни Карактеристики : топлинск

Ако изберете Продавачот за Испорака Метод ,ние ќе го избере да се изразат испорака според стоки и цел ад

Предмет Тип : Кабли,Адаптери & Приклучоци Име на Модел : 9005 Напон : 12 V Надвор Моќност : 1 Посебни Карактерис

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен По потврдувањето на плаќање, ние ќе го организира пратка што е мож

Оригиналните Приклучок За ПОМОШЕН conector 3,5 мм Автомобил Аудио Медиа Кабел за Податоци Адаптер ЖицаАвтом

shhworldsea Бесплатен Превозот 50 Sets 3 PIN 1.5 MM Camshaft Cam Сензор Конектор Pigtail Случај За 0204 A4 A6 AVK Camshaft Cam Сензор Прикл

Please wait...