0
clear
  • Topnavi 8 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за KIA К2 2011-/РИО 2012 - Audio DVD Плеер
  • -20%
  • -20%
Topnavi 8 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за KIA К2 2011-/РИО 2012 - Audio DVD Плеер

Topnavi 8 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео GPS за KIA К2 2011-/РИО 2012 -

DEN 19007.52

Количината на стоката
Тековен

Стоката мора да се unworn . NAND : 32 GB
8.Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците).ПРОЦЕСОРОТ : РК PX5 8 core
6. Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail.Мулти-Екран На Допир
4.
По желба :
ISDB-T / ДИГИТАЛНА-T MPEG4 : додадете 45 USD
3 G dongle : додадете 35 Canbus : add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Екран : Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
16.RAM МЕМОРИЈА : 2 GB
7.DVR : USB Камера (PC Стандард)
Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капка-продавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.Надвор OBD функција
10.Радио IC : TDA7786 4*60
23.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат.мотор : MABUCHI
20. Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА .Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот.
2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Капацитивни Екран
3. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.И тарифата е различен.Bluetooth : Слободен Крило FM3507
25. ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.Напојување : 4*45 W
24. Ова се случува повремено. Ние вредност, секој клиент и гаранција на задоволството.Amplifer IC : TDA7851
21.TFT вози IC : RK3188
17.GPS : SIRF III
15. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат.Оперативен СИСТЕМ : Android 6.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
8
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Објектот Големина:
8inch
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот

Слични производи

Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат.

Моден дизајн, knob прилагодување јачина на звук 7" инчен LCD екран на Допир ви даде фантастично искуство да с

Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).И ние нема да добиете на пратката

Спецификација : Боја : ЦрнаBluetooth 4.07 инчен Екран на Допир HD 1024*600Огледало ЛинкВграден Bluetooth + МикрофонПоддр

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја Ние одговарајте н

Боја : Црна Материјал : Метал+Силикони Големина : за 18cm(7.08") [Конверзија : 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см] Приклучок Т

Една година гаранција Пет Функции на Автомобил Скок Starer : 1 Ве молиме оставете Целосна адреса и име кога

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

Е Радио за автомобил Стерео Играч Bluetooth Телефон ПОМОШЕН MP3 FM / USB / 1 Din / далечински управувач За Iphone 1 2 V Авт

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Екран : Капацитив

Podofo Универзална 2 Din Автомобил MP5 Играч 7" HD Екран на Допир за Автомобил Следи Мултимедијални FM / MP5 / USB / ПОМ

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Bluetooth : Слободен К

Дали вашиот автомобил дојде со една фабрика засилувач и фабрика за навигација?https : / / www.Bluetooth v3.ФотоJPG, BM

Оперативен СИСТЕМ : Android 6 Ова се случува повремено.ПРОЦЕСОРОТ : РК PX5 8 core6.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Напо

се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објекто

Please wait...