0
clear
  • Topnavi 7 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за KIA SORENTO 2010 2011 2012 GPS Радио
  • -20%
  • -20%
Topnavi 7 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за KIA SORENTO 2010 2011 2012 GPS Радио

Topnavi 7 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за KIA SORENTO

DEN 18239.52

Количината на стоката
Тековен

се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ . Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објектот.Amplifer IC : TDA7851
21.
Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет.Чист Андроид 6.DVR : USB Камера (PC Стандард)
Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капка-продавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.WIFI : Вграден
27.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч
2.мотор : MABUCHI
20.Ги собереш : За HITACHI 860 XH
19. Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.DVD декодер IC : Sunplus 8202 VGQ
22. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците .Радио : FM/AM
14.Поддршка огледало линк функција
12. Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail.Pls имајте на ум тоа.RAM МЕМОРИЈА : 2 GB
7. Ние вредност, секој клиент и гаранција на задоволството.Главната Frenqency : 1.Ако стапите во контакт со нас и да не се добие одговор во рок од 24 часа (освен за викенди и празници). Стоката мора да се unworn .ПРОЦЕСОРОТ : РК PX5 8 core
6.
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас, откако ќе се примени на објект.И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Некои потребите на тарифните,но некои не. NAND : 32 GB
8.Екран : Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
16.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL . Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката.Loader : FORYOU DL-30
18.Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот.Поддршка DVR функција
11.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Објектот Големина:
7inch
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
7
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот
Внатрешниот простор за складирање:
32g
Екранот:
Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
OS:
Андроид 6.0
резолуцијата на екранот:
1024*600

Слични производи

Спецификација : Боја : ЦрнаBluetooth 4.07 инчен Екран на Допир HD 1024*600Огледало ЛинкВграден Bluetooth + МикрофонПоддр

Оперативен СИСТЕМ : Android 6 Ова се случува повремено.ПРОЦЕСОРОТ : РК PX5 8 core6.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Напо

Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).И ние нема да добиете на пратката

DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може д

новите 7" TFT HD е радио за Автомобил bluetooth MP5 Играч 12 V Автомобил на Аудио Видео MP5 FM USB 2 din големина поддршка з

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна

Боја : Црна Материјал : Метал+Силикони Големина : за 18cm(7.08") [Конверзија : 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см] Приклучок Т

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

Дали вашиот автомобил дојде со една фабрика засилувач и фабрика за навигација?https : / / www.Bluetooth v3.ФотоJPG, BM

Демонстрација линк : youtu.се / WSXCujcnj ZkСпецификација На Производот : Вграден Bluetooth + микрофон.Handsfree повициПод

Спецификација : Боја : Црна7inch Екран на ДопирПоддршка за GPS Навигација функцијаВграден Bluetooth + МикрофонПо

Е Радио за автомобил Стерео Играч Bluetooth Телефон ПОМОШЕН MP3 FM / USB / 1 Din / далечински управувач За Iphone 1 2 V Авт

Една година гаранција Пет Функции на Автомобил Скок Starer : 1 Ве молиме оставете Целосна адреса и име кога

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја Ние одговарајте н

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

Please wait...