0
clear
  • Topnavi 7 Octa Core 4GB Андроид 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за Toyota е корола 2006 2007 2008 2009 2010 2011 GPS
  • -20%
  • -20%
Topnavi 7 Octa Core 4GB Андроид 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за Toyota е корола 2006 2007 2008 2009 2010 2011 GPS

Topnavi 7 Octa Core 4GB Андроид 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за Toyota е корола

DEN 19199.52

Количината на стоката
Тековен

Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Некои потребите на тарифните,но некои не.Pls имајте на ум тоа.RAM МЕМОРИЈА : 2 GB
7.
По желба :
ISDB-T / ДИГИТАЛНА-T MPEG4 : додадете 45 USD
3 G dongle : додадете 35 USD
Canbus : add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете. ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.
3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)
1 во Светот превозот.Резолуцијата на екранот : 800*480/1024*600
13.Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот.Ги собереш : За HITACHI 860 XH
19.Радио IC : TDA7786 4*60
23.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.DVD декодер IC : Sunplus 8202 VGQ
22.мотор : MABUCHI
20.Радио : FM/AM
14. Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА . Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката. Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail. Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објектот.Loader : FORYOU DL-30
18.0 систем
5.
Подарок : ТФ-Картичка со мапа во автомобил dvd!!!
Обратна Камерата/usb кабел за телефон/автомобил полнач,ние само ќе испрати еден по случаен избор.Капацитивни Екран
3. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат.се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Објектот Големина:
7inch
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
7
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот
Внатрешниот простор за складирање:
32g
Екранот:
Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
OS:
Андроид 6.0
резолуцијата на екранот:
1024*600

Слични производи

Демонстрација линк : youtu.се / WSXCujcnj ZkСпецификација На Производот : Вграден Bluetooth + микрофон.Handsfree повициПод

Боја : Црна Материјал : Метал+Силикони Големина : за 18cm(7.08") [Конверзија : 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см] Приклучок Т

се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Чист Андроид 6 Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката Стоката мора да се unworn .Ако доаѓаат од

Ова се случува повремено.Капацитивни Екран3.И тарифата е различен NAND : 32 GB8.Напојување : 445 W24 Ако постои не

5 PCS SMAUHF Adapter SMA Џек да се UHF Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксијален, RF Адапте

Една година гаранција Пет Функции на Автомобил Скок Starer : 1 Ве молиме оставете Целосна адреса и име кога

Bluetooth : Слободен Крило FM350725.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара

Спецификација : Боја : ЦрнаBluetooth 4.07 инчен Екран на Допир HD 1024*600Огледало ЛинкВграден Bluetooth + МикрофонПоддр

Надвор OBD функција10.Радио : FM / AM14.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Ние но

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја Ние одговарајте н

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Моден дизајн, knob прилагодување јачина на звук 7" инчен LCD екран на Допир ви даде фантастично искуство да с

2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.М

Please wait...