0
clear
  • Topnavi 8 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер за KIA К3/РИО/К3/Рио/Сите Гордост/Сите Рио (Индонезија) GPS Навигација
  • -20%
  • -20%
Topnavi 8 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер за KIA К3/РИО/К3/Рио/Сите Гордост/Сите Рио (Индонезија) GPS Навигација

Topnavi 8 Octa Core 4GB RAM-Android 6.0 Автомобил Видео Плеер за KIA К3/РИО/К3/Рио/Сите Гордост/Сите Рио (Индонезија)

DEN 20159.52

Количината на стоката
Тековен

се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL . Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници). Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА .Ги собереш : За HITACHI 860 XH
19.Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците).Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците . ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.Некои потребите на тарифните,но некои не.
Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Pls имајте на ум тоа.Екран : Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
16. Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail.
Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет.Loader : FORYOU DL-30
18.
Подарок : ТФ-Картичка со мапа во автомобил dvd!!!
Обратна Камерата/usb кабел за телефон/автомобил полнач,ние само ќе испрати еден по случаен избор.Напојување : 4*45 W
24.Радио IC : TDA7786 4*60
23.Поддршка огледало линк функција
12. Ние вредност, секој клиент и гаранција на задоволството. NAND : 32 GB
8.Оперативен СИСТЕМ : Android 6.TFT вози IC : RK3188
17.И тарифата е различен.Радио : FM/AM
14.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч
2. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
8
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Објектот Големина:
8inch
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот
Внатрешниот простор за складирање:
32g
Екранот:
Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
OS:
Андроид 6.0
резолуцијата на екранот:
1024*600

Слични производи

новите 7" TFT HD е радио за Автомобил bluetooth MP5 Играч 12 V Автомобил на Аудио Видео MP5 FM USB 2 din големина поддршка з

Оперативен СИСТЕМ : Android 6.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19 Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешн�

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

NAND : 32 GB8.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата �

Чист Андроид 6 Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката Стоката мора да се unworn .Ако доаѓаат од

Amplifer IC : TDA785121.Надвор OBD функција10.0 систем5.Видео Декодер : 1080 P HW26.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 4

Една година гаранција Пет Функции на Автомобил Скок Starer : 1 Ве молиме оставете Целосна адреса и име кога �

2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.М�

DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може д�

Подарок : ТФКартичка со мапа во автомобил dvd!!!Обратна Камерата / usb кабел за телефон / автомобил полнач,ни�

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Поддршка надворешни 200 G ДОКТОРСКИ ДискAmplifer : 4 X60 Watts Ma

Дали вашиот автомобил дојде со една фабрика засилувач и фабрика за навигација?https : / / www.Bluetooth v3.ФотоJPG, BM

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош�

Please wait...