0
clear
  • Topnavi 8 Octa Core 4GB Андроид 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за HYUNDAI MISTRA 2013 - GPS Навигација Радио Стерео
  • -20%
  • -20%
Topnavi 8 Octa Core 4GB Андроид 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за HYUNDAI MISTRA 2013 - GPS Навигација Радио Стерео

Topnavi 8 Octa Core 4GB Андроид 6.0 Автомобил Видео Плеер Автоматски Audio DVD КОМПЈУТЕР за HYUNDAI MISTRA

DEN 19199.52

Количината на стоката
Тековен

Оперативен СИСТЕМ : Android 6. Ова се случува повремено.ПРОЦЕСОРОТ : РК PX5 8 core
6.Bluetooth : Слободен Крило FM3507
25.Напојување : 4*45 W
24.
Подарок : ТФ-Картичка со мапа во автомобил dvd!!!
Обратна Камерата/usb кабел за телефон/автомобил полнач,ние само ќе испрати еден по случаен избор.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.
Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците .Поддршка огледало линк функција
12.Ги собереш : За HITACHI 860 XH
19.мотор : MABUCHI
20.
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас, откако ќе се примени на објект.Радио IC : TDA7786 4*60
23.
Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат.TFT вози IC : RK3188
17.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч
2.
3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)
1 во Светот превозот. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето. NAND : 32 GB
8.Екран : Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
16. ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.се надеваме дека ќе ми даде ПЕТ ЅВЕЗДИ .Надвор OBD функција
10. Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објектот.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
4kg
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
8
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Објектот Големина:
8inch
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот
Внатрешниот простор за складирање:
32g
Екранот:
Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
OS:
Андроид 6.0
резолуцијата на екранот:
1024*600

Слични производи

5 PCS МиниUHFSMA Адаптер МиниUHF Џек да се SMA Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксија

DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може д

NAND : 32 GB8.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата

Боја : Црна Материјал : Метал+Силикони Големина : за 18cm(7.08") [Конверзија : 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см] Приклучок Т

4 VМаксимална Излезна Моќност4*45 WЗАСИЛУВАЧ ICTDA7850РКА Влез / ИзлезАудио излез*4, Subwoofer*1, Видео излез*2; Помош

Чист Андроид 6.И тарифата е различен.Надвор OBD функција10.Поддршка огледало линк функција12.0 систем5.мотор

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.Екран : Капацитив

Откако било проблеми случи, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ако сте задоволни со објектот и

5 PCS SMAUHF Adapter SMA Џек да се UHF Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксијален, RF Адапте

новите 7" TFT HD е радио за Автомобил bluetooth MP5 Играч 12 V Автомобил на Аудио Видео MP5 FM USB 2 din големина поддршка з

Оперативен СИСТЕМ : Android 6.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19 Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешн

Спецификација : Боја : ЦрнаBluetooth 4.07 инчен Екран на Допир HD 1024*600Огледало ЛинкВграден Bluetooth + МикрофонПоддр

Една година гаранција Пет Функции на Автомобил Скок Starer : 1 Ве молиме оставете Целосна адреса и име кога

2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.М

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парц

Подарок : ТФКартичка со мапа во автомобил dvd!!!Обратна Камерата / usb кабел за телефон / автомобил полнач,ни

Amplifer IC : TDA785121.Надвор OBD функција10.0 систем5.Видео Декодер : 1080 P HW26.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 4

Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот / прашањето.GPS

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

Чист Андроид 6 Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката Стоката мора да се unworn .Ако доаѓаат од

Ова се случува повремено.Капацитивни Екран3.И тарифата е различен NAND : 32 GB8.Напојување : 445 W24...

Podofo Универзална 2 Din Автомобил MP5 Играч 7" HD Екран на Допир за Автомобил Следи Мултимедијални FM / MP5 / USB / ПОМ

Please wait...