0
clear
  • Topnavi 6.2 Octa Core Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео за Elantra Avante XD/Elantra Спорт/Sonata/Gold/Sonata V6 Злато/ EF Sonata
  • -20%
  • -20%
Topnavi 6.2 Octa Core Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео за Elantra Avante XD/Elantra Спорт/Sonata/Gold/Sonata V6 Злато/ EF Sonata

Topnavi 6.2 Octa Core Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео за Elantra Avante XD/Elantra Спорт/Sonata/Gold/Sonata

DEN 17567.52

Количината на стоката
Тековен

Поддршка DVR функција
11.Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот.Ги собереш : За HITACHI 860 XH
19.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.0 систем
5.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .
2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.DVD декодер IC : Sunplus 8202 VGQ
22.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч
2.TFT вози IC : RK3188
17.Капацитивни Екран
3.Bluetooth : Слободен Крило FM3507
25.
По желба :
ISDB-T / ДИГИТАЛНА-T MPEG4 : додадете 45 USD
3 G dongle : додадете 35 Canbus : add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.Главната Frenqency : 1.GPS : SIRF III
15. Ние вредност, секој клиент и гаранција на задоволството. Тоа е сосема веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат. Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците).
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас, откако ќе се примени на објект.Напојување : 4*45 W
24.RAM МЕМОРИЈА : 2 GB
7.Надвор OBD функција
10. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците . Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
TOPNAVI
Големина На Дисплеј:
6.2
Објектот Тежина:
4kg
Резолуција:
800*480
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
е радио за автомобил играч
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 HZ
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Објектот Големина:
6.2 ИНЧЕН
Од Моќ:
45W x 4 Одлични
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот:
Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 е Радио за Автомобил
RAM меморија:
2 GB
ПРОЦЕСОРОТ:
РК PX5 8 core
квалитет:
Врвот
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот

Слични производи

Подарок : ТФКартичка со мапа во автомобил dvd!!!Обратна Камерата / usb кабел за телефон / автомобил полнач,ни

NAND : 32 GB8.0 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата

И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја Ние одговарајте н

Ве молиме имајте на ум дека ова е многу важно !! !! !!Ве молам да ми кажете што треба да го приклучиш специфи

Боја : Црна Материјал : Метал+Силикони Големина : за 18cm(7.08") [Конверзија : 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см] Приклучок Т

Е Радио за автомобил Стерео Играч Bluetooth Телефон ПОМОШЕН MP3 FM / USB / 1 Din / далечински управувач За Iphone 1 2 V Авт

Ова се случува повремено.Капацитивни Екран3.И тарифата е различен NAND : 32 GB8.Напојување : 445 W24...

Моден дизајн, knob прилагодување јачина на звук 7" инчен LCD екран на Допир ви даде фантастично искуство да с

Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth функцијата, може да се поврзете со телефони, и handsfree повик, повеќе побезб

5 PCS SMAUHF Adapter SMA Џек да се UHF Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксијален, RF Адапте

Amplifer IC : TDA785121.МултиЕкран На Допир4.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Некои потребите на тарифните,но некои не.Ра

Podofo Универзална 2 Din Автомобил MP5 Играч 7" HD Екран на Допир за Автомобил Следи Мултимедијални FM / MP5 / USB / ПОМ

Оперативен СИСТЕМ : Android 6.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19 Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешн

Чист Андроид 6.И тарифата е различен.Надвор OBD функција10.Поддршка огледало линк функција12.0 систем5.мотор

2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.М

5 PCS МиниUHFSMA Адаптер МиниUHF Џек да се SMA Џек ПраваКатегорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксија

новите 7" TFT HD е радио за Автомобил bluetooth MP5 Играч 12 V Автомобил на Аудио Видео MP5 FM USB 2 din големина поддршка з

Демонстрација линк : youtu.се / WSXCujcnj ZkСпецификација На Производот : Вграден Bluetooth + микрофон.Handsfree повициПод

Please wait...